Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ALZ] Pikająca / mrugająca kontorlka termostatu - o co chodzi ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej

Mam zapytanko. Od niedługiego czasu - w zasadzie to od momentu jak nastały mrozy - po nocy, gdy uruchamiam auto na desce zaczyna mrugać i pikać kontrolka od termostatu (tak przypuszczam, że to termostat - czerwona lampka ze znaczkiem jak na wskaźniku temperatury, bodajże pierwsza w górnym rzędzie od lewej). Raz zaczyna mrugać zaraz po odpaleniu auta a innym razem kilkadziesiąt metrów po ruszeniu. I tak sobie mruga i kilka razy pika. Potem przestaje pikać ale mruga jeszcze z 2 do 3 km po czym znika. Auto mam zagazowane (sekwencja na Stagu 300 + valteki). Do tej pory wszystko było oki i nagle taki zonk. Macie pomysły co z tym zrobić ??

Aha... temat powiązany (zaraz go stworzę) - zajrzyjcie tutaj (http://www.a4-klub.pl/smf/uklad_elektryczny/b5_alz_ryczace_na_maksa_radio_oryginal_po_odpaleniu_auta_co_z_tym_zrobic-t54983.0.html;new#new - kolejny zonk pojawił się mniej więcej w tym samym czasie co po mrugadło/pikadło termostatowe :-)

Opublikowano

sprawdz sobie poziom płynu chłodzącego na początek.[br]Dopisany: 28 Listopad 2008, 13:00_________________________________________________a co do radia to nie ma związku napewno

Opublikowano

Sprawdź czujnik na zbiorniczku wyrównawczym.

Przede wszystkim sprawdź stan płynu chłodzącego :decayed:

Opublikowano

tak kolego mi tak migało i miałem ubytek płynu, jak jechałem na prosej było ok ,gdy skrecałem zapalała sie kontrolka od wody

Opublikowano

Witam forumowiczów, chciałem zacząć temat odnośnie kontrolki temperatury czerwonej ale znalazlem akurat to co kolega zaczął. Niedawno jak jechałem dośc szybko na rondzie zapaliła mi się kontrolka jakby znaczek temperatury wody. Poziom płynu mam z 2 cm poniżej minimum sądzicie zę to jest powowdem zapalenia się kontrolki?? Płyn mam różowy, to jest bodajże borygo. Czy jeżeli kupie i doleje nowe borygo nie "zważy" mi się z tym który już mam?? Pozdawiam

Opublikowano

ja miałem tez rozowy, auto było z niemiec, dolałem borygo i jest ok

Opublikowano

ja miałem tez rozowy, auto było z niemiec, dolałem borygo i jest ok

borygo??????????? :decayed: to zamow pompe wody i szykuj kase na wymiane :cool1:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2008, 01:05_________________________________________________

Witam forumowiczów, chciałem zacząć temat odnośnie kontrolki temperatury czerwonej ale znalazlem akurat to co kolega zaczął. Niedawno jak jechałem dośc szybko na rondzie zapaliła mi się kontrolka jakby znaczek temperatury wody. Poziom płynu mam z 2 cm poniżej minimum sądzicie zę to jest powowdem zapalenia się kontrolki?? Płyn mam różowy, to jest bodajże borygo. Czy jeżeli kupie i doleje nowe borygo nie "zważy" mi się z tym który już mam?? Pozdawiam

borygo?????? :wallbash::decayed: :decayed:

bez obrazy ale jestesmy na forum poloneza czy audi?????????

jezeli ponizej minimum to jest zbyt niski poziom

Opublikowano

Borygo ???

Jedyne co mogę powiedzieć na ten pomysł to :OMG:

Opublikowano

to powiedz cwaniaku czemu nie lac borygo a nie beke walisz,wyraz swoje zdanie na ten temat ,ale nie badz chamem. A po drugie jak dolałem 100ml borygo to wątpie ze cos sie stanie. A co do pompy to i tak mnie czeka niedługo rozrząd. A JAKI MAM W TAKIM RAZIE PłYN ZALAC? CO POLECACIE?

Opublikowano

Ja leję wodę i wszystko jest GOOD.

Opublikowano

chłopaki zalewajcie G12

Opublikowano
Ja leję wodę i wszystko jest GOOD.

do czsu jak bedzie -10 na zewnątrz. :wink4:

Opublikowano

Ale tylko na małą dolewkę i tylko wodę destylowaną .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.