Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 95 ,ile obniżyć zawieszenie dla tych alufelg?


jordan233

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chcę zakupić te felgi http://www.allegro.pl/item163145058_audi_a3_a4_a6_a8_golf_iii_iv_17_nowe.html

i proszę o pomoc ,ile musze obniżyć autko dla tych felg? Bo jak wstawie do oryginmalnego zawieszenia to będzie ponoć wóz drabiniasty :(,oponke założe 45 lub 50 profil, ile musze obnizyć minimum i ile to kosztuje,niechce miec gleby ,chce tylko aby alu weszły i wygladało to w miare oki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zalozeniu 17stek na ori. zawieche nie jest az tak tragicznie w sensie ze jest bardzo wysoko da sie przezyc :wink: i przynajmniej masz pewnosc ze nie oberwiesz oslony... a jezeli chodzi o mala glebe to wystarczy 20mm-40mm :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi bardzo ładne

a jezeli chodzi o mala glebe to wystarczy 20mm-40mm

Tu się zgadzam w 100% u mnie w briefie jest napisane że jest obniżony o 34mm

oponke założe 45 lub 50 profil

Profil 50 może być już za duży i może coś obcierać, ja mam opony 235/40 na felgach 17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh,ma ktos fotki autka na 17clowych kolach i oponka 45? jak wyglada przy standart zawieszeniu i jak o obnizeniu 20-40mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie -40 mm ! na 1 zdjeciu od Petera auo wyglada smiesznie :) a co do felg z aukcji - nie kupilbym ich. mnostwo osob juz na nich jezdzi i wg mnie pasuja tylko do ciemnego avanta z duza gleba i w rozmiarze 18".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktos fotki autka na 17clowych kolach i oponka 45

Profil opony uzależniony jest od szerokości i wszystkie zdjęcia będą wyglądały tak samo z profilem 40 albo 45, ważny jest obwód zewnętrzny, ale to już inny dział

DSCW0008.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaluje ze nie zmierzylem przed podniesieniem zawiasu na zime

ale naprawde bylo ostro

na pulawskiej przy auchan na swiatlach szorowalem podwoziem o tarke asfaltowa:))))))

mysle ze moje auto (215/45/17) bylo zglebione o -50 mm i nie polecam Ci takiej wartosci obnizenia na polskie drogi

Picture4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety na naszych drogach nie jest łatwo pogodzić wygląd i rozsądek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok,to jak obniżyć autko o 30 lub 40mm?? jakies sprezynki czy co? tak aby nie bylo twarde? i jakie ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakies sprezynki czy co

Sprężynki oczywiście, co do cen to musisz poszukać np w serwisach aukcyjnych

A tu są takie jakie mam założone

spr.jpg

Oczywiście ceny w €

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie pasuja tylko do ciemnego avanta z duza gleba i w rozmiarze 18"

Zgadzam się w 100% z przedmówcą!!!

[ Dodano: 15-02-2007, 19:16 ]

No niestety na naszych drogach nie jest łatwo pogodzić wygląd i rozsądek

Łatwo nie jest. Na dużych kołach trzeba najpierw nauczyć się jeździć. Potem już można zakładać co się da. Ja na ten przykład kupiłem wczoraj nowe kółka do mojej aczwórki w rozmiarze 235/35/19 i nie narzekam, że jest twardo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygladalo u mnie na 17 i seryjnym zawiasie - nie bylo tak tragicznie, ale z malym obnizeniem bylo by jeszcze lepiej :twisted:

48186826hv4.jpg

19357294yz6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok,to jak obniżyć autko o 30 lub 40mm?? jakies sprezynki czy co? tak aby nie bylo twarde? i jakie ceny

Mam u siebie kit Supersporta -40mm czyli amorki + sprezyny. Jest troche bardziej twardo ale co za tym idzie prowadzenie jest o wiele lepsze. Cena takiego zestawu to ok 1200zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jakbym chcial obnizyc auro o 40 mm to musialbym kupic pelne zawieszenie czy starczyloby tylko sprezyny ?? Tak sie wlasnie zastanawiam, pisalem ze nie obnize auta, ale widze ze troszke to dziwnie wyglada na 17 calowych felach i ori zawias :/ Wiec jakbym obnizyl o te 40 mm to chyba nie byloby najgozej co ?? nie stracilbym na komforcie no i nie rył bym spodem przy kazdej najmniejszej dziurze, nerownosci czy krawezniku....:>???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok,to jak obniżyć autko o 30 lub 40mm?? jakies sprezynki czy co? tak aby nie bylo twarde? i jakie ceny

Mam u siebie kit Supersporta -40mm czyli amorki + sprezyny. Jest troche bardziej twardo ale co za tym idzie prowadzenie jest o wiele lepsze. Cena takiego zestawu to ok 1200zl

a poiwedz jak sie zaschowuje samochod kiedy lecisz powyzej 140km/h po zwyklej krajowce, ktorej nawierzchnia daje wiele do zyczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jakbym chcial obnizyc auro o 40 mm to musialbym kupic pelne zawieszenie czy starczyloby tylko sprezyny

Wystarczą sprężyny, a co do komfortu i rycia spodem to nie jest tak źle :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja troche inaczej zapytam, jaki standartowo ma prześwit a4 B5 ?

Bo coś mi sie wydaje że nam tył oklapnął ;)

I ciekawi mnie to jak ma sie obnizenie procentowo do prześwitu poczatkowego ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...