Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8T 212 KM 324 NM BFB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szkoda że moc maksymalna od 5200 obr spada w dół na łeb na szyje. .. ale ważne że jesteś zadowolony :)

Z tej turbiny już więcej nie wyciśniesz :)

Opublikowano
  • Autor

MrTea pokaż mi 1.8T na zwykłym K03 które ma moc przy np. 6 tys obr/min? Oczywiście można ale kosztem momentu z dolnego zakresu obrotów. A moc maksymalna była by zbliżona do obecnego wyniku. Z resztą jest ponad 200 koni do 6 tys obr. Jeździ się momentem a nie mocą maksymalną :) Do normalnej jazdy po cywilnych drogach z ograniczeniami 60-90 km/h mocy jest sporo do wykorzystania :)

Opublikowano
  • Autor

Mój ma już ponad 240 tys. nalatane więc jestem zadowolony z wyniku, tymbardziej że strojone na Pb 95 :)

Opublikowano

[quodod=gregor10" post="4800528" timestamp="14d680251]seryjne ori k03 moc przy 6100rpm m http://gregor10.pl/skoda-superb-1-8t-awt-150km-k03-218km-300nm/

inna sprawa auto było w idealnym stanie z przebiegiem w okolicy 100tys km na zegarze myśliuote]

Nie dodałeś ,że auto twoje mialo centralny fmic:),gwarantuje ze na hamowni obciazeniowej juz nie jest tak kolorowo podczas mocno obciazonego motoru ;) .Za to plusem jest wylapanie np. overboostow czy cofania naglego zaplonu.Bez urazy ,ale wykresy z dynometu praktycznie zawsze wychodzą jak od cyrkla-i nie mam tu na myśli konkretnie twojego pomiaru.

pozdrawiam Piotr Prochip

Opublikowano

dyskusja o hamowaniach już była tna kazdym forum ktora lepsza która gorsza.. na tym tez więc może by do tego nie wracać..

fajny wynik.. może aż za fajny... ;) wrzuccie jakieś logi ;)

Opublikowano

[quodod=gregor10" post="4800528" timestamp="14d680251]seryjne ori k03 moc przy 6100rpm m http://gregor10.pl/skoda-superb-1-8t-awt-150km-k03-218km-300nm/

inna sprawa auto było w idealnym stanie z przebiegiem w okolicy 100tys km na zegarze myśliuote]

Nie dodałeś ,że auto twoje mialo centralny fmic:),gwarantuje ze na hamowni obciazeniowej juz nie jest tak kolorowo podczas mocno obciazonego motoru ;) .Za to plusem jest wylapanie np. overboostow czy cofania naglego zaplonu.Bez urazy ,ale wykresy z dynometu praktycznie zawsze wychodzą jak od cyrkla-i nie mam tu na myśli konkretnie twojego pomiaru.

pozdrawiam Piotr Prochip

Piotrze przeczytaj dokładnie jaką teze wysnuł Twój klient,

pokaż mi 1.8T na zwykłym K03 które ma moc przy np. 6 tys obr/min?

zaprezentowałem więc wykres seryjnego k03 które generuje moc przy 6000rpm.

Apropo Twoich tez odnośnie hamowania dynometem i jego wykresów zapraszam do lektury mój dynomet vs obciążeniowa hamowania stacjonarna MAHA

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/311441-porownanie-hamowni/

Pozdrawiam

Gregor10.pl

Opublikowano

Bardziej chodziło mi o rzetelność pomiarów i realny przebieg krzywych.A dokładnie o maskowanie zbyt krótkim pomiarem lub mocno wygladzonym wykresem niedokładności softu. Ja mam kilka przykładów gdzie dynomet pokazywał do 10km więcej niz obciążeniowka.

Oczywiście zaprezentowales że nie dotyczy to twojej pracy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.