Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Ukradli mi auto

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szkoda auta ale mniejmy nadzieję że AC zwróci jakieś rozsądne pieniążki dorzucisz i będzie lepsza nowsza A4-ka ;)

Opublikowano
  • Autor

tak sporo pieniedzy wsadzilem w niego...ostatnio fele 17" i zawieche sportowa,juz nie piszac o mechanicznych modach ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(

ps.tydzien temu mialem przykra sprawe z policja,kontrola drogowa jak pozniej sie okazalo, skonczyla sie odholowaniem auta na parking, do jakiegos goscia co ma autohol...auto tam stalo cala noc ,z samego rana je odebralem...mnelo od tego czasu jakies 10dni

ostatnie fotki auta jakie udalo mi sie zrobic

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/948fc29010f27161.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/790e491c95af3f0d.html

Opublikowano

Mojego szwagra kumpel oddal auto do warsztatu po tygodniu odebral i wracajac do domu stuknal sie z drugim autem lusterkami. Co sie okazalo w lusterku za szkłem byl wlozony dorobiony kluczyk :blink: No i byla afera z tego...

Opublikowano

do wora z cementem i do wisły !! Przykro w h ;( :wallbash:

Opublikowano

Wielka strata ;( ;( ;(..............

Opublikowano

masakra... :smutas: kuźwa ostatnio sam mam stracha... :strachliwy:

Opublikowano

co za skurrrr...tak postąpił :baseball: :baseball: współczuje utraty autka ;( to juz chyba 2 autko na forum które zostało skradzione...poprzedni właścicieł odnalazł swoja furke czego i ja Ci życze :)

Opublikowano

szkoda bo ladna furka byla :confused4:3maj sie :(

Opublikowano

Można Ci tylko współczuć.Też mi się wydaje,że postój na parkingu może mieć z tą przykrą sprawą dużo wspólnego...

Opublikowano

wspolczuje z ciezkim sercem , bardzo przykra sprawa, wczesniejsze przed oooo b5 tez mi skradli , po kilku dniach było na ukrainie. i 6 m-cy czekałem na kase z AC . musisz uzbroić się w cierpliwośći kilkukrotne wzywanie do wezwań na policję.

Opublikowano

współczuję, mam nadzieje, że odzyskasz auto.

Jakie miałeś dodatkowe zabezpieczenie?

Opublikowano
  • Autor

alarm z czujkami

Opublikowano

Dobrze ze było AC. Takim to bym nogi z d*p.... powyrywał

Opublikowano

Niedawno czytaliśmy o skradzionej A4b5 ostatni lift która się odnalazła i miała tylko zniszczony zamek i stacyjke więc pozostaje się modlić że i tu tak się stanie. Niech się policja wykaże a nie tak jak w Rzeszowie koledze ktoś roztrzaskał zdeżak na parkingu na wprost kamery monitoringu miejskiego i jak pojechał z tym na policje to go spławili i powiedzieli mu : "jak byśmy tak wszystki pokazywali te nagrania to były by tu kolejki".

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.