Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Ukradli mi auto


Piotrek98igo

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda auta ale mniejmy nadzieję że AC zwróci jakieś rozsądne pieniążki dorzucisz i będzie lepsza nowsza A4-ka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sporo pieniedzy wsadzilem w niego...ostatnio fele 17" i zawieche sportowa,juz nie piszac o mechanicznych modach ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(

ps.tydzien temu mialem przykra sprawe z policja,kontrola drogowa jak pozniej sie okazalo, skonczyla sie odholowaniem auta na parking, do jakiegos goscia co ma autohol...auto tam stalo cala noc ,z samego rana je odebralem...mnelo od tego czasu jakies 10dni

ostatnie fotki auta jakie udalo mi sie zrobic

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/948fc29010f27161.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/790e491c95af3f0d.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojego szwagra kumpel oddal auto do warsztatu po tygodniu odebral i wracajac do domu stuknal sie z drugim autem lusterkami. Co sie okazalo w lusterku za szkłem byl wlozony dorobiony kluczyk :blink: No i byla afera z tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za skurrrr...tak postąpił :baseball: :baseball: współczuje utraty autka ;( to juz chyba 2 autko na forum które zostało skradzione...poprzedni właścicieł odnalazł swoja furke czego i ja Ci życze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można Ci tylko współczuć.Też mi się wydaje,że postój na parkingu może mieć z tą przykrą sprawą dużo wspólnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspolczuje z ciezkim sercem , bardzo przykra sprawa, wczesniejsze przed oooo b5 tez mi skradli , po kilku dniach było na ukrainie. i 6 m-cy czekałem na kase z AC . musisz uzbroić się w cierpliwośći kilkukrotne wzywanie do wezwań na policję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno czytaliśmy o skradzionej A4b5 ostatni lift która się odnalazła i miała tylko zniszczony zamek i stacyjke więc pozostaje się modlić że i tu tak się stanie. Niech się policja wykaże a nie tak jak w Rzeszowie koledze ktoś roztrzaskał zdeżak na parkingu na wprost kamery monitoringu miejskiego i jak pojechał z tym na policje to go spławili i powiedzieli mu : "jak byśmy tak wszystki pokazywali te nagrania to były by tu kolejki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...