Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ANA] Moje audi a4 b5 1.6 Sprzedane - aktualnie B6 1.9TDI AVF


reikeb

Rekomendowane odpowiedzi

Ogulnie brak jakiś modrenizacji mechanicznych i optycznych ale troszeczke sie pozmieniało i pozmienia u mnie w CA a mianowicie przybyła nowa zabaweczka :D

img2724y.jpg

Troche niewyraźne:

img2725.jpg

img2728f.jpg

Zaprojektowałem se też nową skrzynie pod subwoofer, szczerze mówiąc teraz gra o niebo lepiej, ciekawe jak zagra pod Orionkiem :D Tu jak ktoś zainteresowany mini fotostory z powstawania skrzyneczki :

http://strefacaraudio.pl/forum/topics13/jbl-power-p1222-12-vt539,30.htm

Zdięcie jak prezentuje sie skrzyneczka z BR szczelinowym :

img2672m.jpg

W niedługim czasie jak będą fundusze planuje zmienić subwoofer na mocniejszy, który będzie robił większe zamieszanie ( tak 500-700w rms prze 4Ohm tylko sam jeszcze nie wiem co ), gdyż chce wystartować w zawodach dB drag racing lub bass race w tym roku dla zabawy :) zobaczymy co z tego wyjdzie 8-)

Niedzelan nuda i powstało takie oo :D

Będe napewno umieszczał foty postępów jak kogoś interesuje :D

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

powiedz mi kolego czy na tym ficie 1/2 sa podawane jakies informacje typu srednie spalanie ,temperatura i inne rzeczy co na duzym fise,bo mam mozliwosc od kumpa za niewielka kase wyrwac taki sam licznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik to porażka w tym autku ale puki co sie toczy, w przyszlym roku planuje kupic b6 1.9 :D

Na tym pół fisie jest temperaturka i wszelkie kontrolki ostrzegawcze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik to porażka w tym autku ale puki co sie toczy, w przyszlym roku planuje kupic b6 1.9 :D

Na tym pół fisie jest temperaturka i wszelkie kontrolki ostrzegawcze ;)

B6 1,9 od wujka mustiego :decayed:

jednak spalanie w drodze do władka dało Ci do myślenia :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jeździłem kilkoma dieselkami i mi sie spodobało a nie tylko twoim :P jeszcze oprócz a4 mam kilku faworytow wiec zobaczymy co będzie ale na pewno tdi i virusik ;):evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jeździłem kilkoma dieselkami i mi sie spodobało a nie tylko twoim :P jeszcze oprócz a4 mam kilku faworytow wiec zobaczymy co będzie ale na pewno tdi i virusik ;):evil:

Na pewno to pojedziemy po nowy nabytek :kox: szykuj grubą flotę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie będą PLN-y bedzie i furka :D narazie jeszcze moja niunia troszeczke pojeżdzę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziękuje dziękuje starałem sie :)

Narazie nie inwestuje bo i tak na poczatku przyszłego roku mam zamiar zmienić na coś nowszego wiec odkładam :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc właśnie :decayed: puki co inwestycji brak, ma wyglądać bo jeździć to wiadomo ciężko mu to idzie :D

Następne bedzie pewnie b6 tdi to juz troszeczke będzie można sie pobawić :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie będzie :decayed: te mi sie bardziej podobają, przynajmiej nie ma monotoni że wszystko jest na czarno :chytry:

Dziś doszedł mały modzik tak dla zabicia czasu i żeby te porysowane elementy troche lepiej wyglądały :cool1:

img3861l.jpg

img3864d.jpg

img3865i.jpg

Całkiem fajnie wyszło i nawet mi się podoba, teraz zastanawiam sie czy jutro nie okleić panelu gdzie jest radio i klima bo troche folii mi zostało, jak myślicie będzie to jakoś wyglądało? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że oklejanie paneli to już przesada.

Wyszło bardzo fajnie :good:

Sam bym chętnie coś takiego zrobił ale w przedliftach ten plastik jest troszkę inny i nie wiem czy będzie wizualnie pasować.

Ile poszło Ci tego "carbonu" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem pasek 60x25cm i poszło mi troche wiecej niż połowa, tak ze akurat jeszcze na ten panel by starczyło :gwizdanie:

Może z nudów okleje i zobacze jak to wyjdzie, wrzuce foto a jak będzie lipa to odkleje bo ta foli ładnie schodzi ;)

Ale czekam na dalsze opinie, może ktoś oklejał całość... bo szkoda aby ten kawałeczek sie walał, musze gdzies go wykorzystać :) jeszcze rączke od ręcznego jutro bede oklejał bo jest w takim stanie jak ten panel od lewarka :disgust:

Dziś jednak z nudów postanowiłem okleić całą konsole środkową bo byłem ciekaw jak to będzie wyglądać i szczerze mówiąc jak dla mnie wyszło ok, mi się podoba :)

img3869sm.jpg

img3873re.jpg

img3878b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze na popielniczce daleś splot w drugą stronę, gdyby nie to wyglądało by to przyzwoicie, a tak jest mala lipa :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dowieś jeszcze ze 3 zapachy i 5 naklejek.. :wallbash:

a carbon :D całkiem fajnie wygląda, tylko właśnie szkoda, że popiołka w drugą stronę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...