Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Pytanie o turbosprężarkę z TT


megfrog

Rekomendowane odpowiedzi

Taaak, a jeśli turbo wysypie się po dwóch miesiącach użytkowania paypal też ci pomoże? Pytanie retoryczne.

...to zalezy,jaka gwarancje daje sprzedawca-wszystko,co w czasie gwarancji-sprzedawca-ale ,gdy po dwoch mcach cos sie posuje,odsylasz do sprzedawcy i nie ma odzewu,wtedy zglaszasz sprawe do ebaya,w czasie gdy ebay kontaktuje sie ze sprzedawca,Ty takze musisz to zrobic,po pelnej procedurze,jesli nie ma wciaz efektu w postaci kontaktu ze sprzedaca-oddaja chajs-wiem,bo sam mialem kiedys taka sytuacje i pieniadze mi oddali,warunkiem jest oplata przez paypal-czasem sprzedawca chce czek ,lub platnosc na poczcie czy cos-temu bym nie wierzyl-przynajmniej w przypadku turbo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę was zmartwić. Polskie konta paypalowe nie są tak samo chronione jak konta amerykańskie. Sprawą zasadniczą jest czy w paypalu wprowadza się polską czy amerykańską kartę kredytową. Jeśli polską to nie masz żadnych gwarancji, że paypal zwróci kasę. Żadnych. Wszystko wówaczas zależy od dobrej woli sprzedawcy u którego kupiłeś towar.

Jeżeli karta amerykańska to wówczas jesteście w pełni ubezpieczeni.

Kwestia zasadnicza to posiadanie sprawdzonego i zaufanego i uczciwego sprzedawcę.

Ebay odradzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoje turbo kupiłem od audspeed:

http://www.audspeed.com/home.html

Kupiłem je bezpośrednio u niego, nie przez ebay. Płaciłem Paypalem, karta polska. Poziek jakie mam szanse w razie ewentualnej reklamacji?? :gwizdanie:

Audspeed jest też na Audizine. Sprzedaje też na ebay:

http://stores.ebay.com/Audspeed-Import-Performance

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reklamację złożysz do audspeeda i tylko do niego...paypal ci nic nie pomoże

wszystko zależy wówczas od sprzedawcy :gwizdanie:

byłoby inaczej gdybyś płacił amerykańską kartą kredytową

ale nie dramatyzowałbym...najważniejsze że kupiłeś od zananego sprzedawcy a nie kogoś z ebaya :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...