Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN] Problem po wymianie przepływomierza

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

miesiac temu wymieniłem przepływomierz kupiłem na allegro za 109zł nowy tylko na nim nic nie jest napisane nawet nie ma nazwy firmy oczywiscie przed jeździłem przez kilka dni na starym ale odłączonym po załozeniu tego nowego nie wykrywam róznicy w jeździe i pracy silnika czy tak powinno byc czy moze czeka mnie kolejna wymiana heheh

Opublikowano

Witam. na moje oko powinienes podpiac kompa i wykasowac błędy..

Opublikowano

Zamin znowu wydasz pieniądze na zakup części z nieznanego

pochodzenia, zrób logi dynamiczne grupy: 008. To da obraz

stanu przepływomierza.

Opublikowano

Nie zawsze na vagu wykarze ze przepływka jest padnięta...

Opublikowano

A móglbyś uzasadnić swoją tezę?

Opublikowano

A no oczywiście..maiłem kiedyś walnieta w passacie i jeździłem od magika do magika i wydałem kupę kasy aż w końcu zamieniłem z takim znajomym i sie okazało ze faktycznie przepływka...a samochód jechał normalnie tylko tak jakby 15 koni mniej...

Opublikowano

To sie poprostu nie znali-elektronika jest im obca :naughty:

Opublikowano

yhm w aso tez jest im elektronika obca..

Opublikowano

miesiac temu wymieniłem przepływomierz kupiłem na allegro za 109zł nowy tylko na nim nic nie jest napisane nawet nie ma nazwy firmy oczywiscie przed jeździłem przez kilka dni na starym ale odłączonym po załozeniu tego nowego nie wykrywam róznicy w jeździe i pracy silnika czy tak powinno byc czy moze czeka mnie kolejna wymiana heheh

tak nie powinno być , panowie , czy wy widzicie co kolega napisał . Jeżeli masz walnietą przepływkę i zmieniasz na dobrą renomowanej firmy to od razu czujesz różnice w jeździe. Ale ty zmienileś na nie wiafdomo co, więc efekt .......

Opublikowano
  • Autor

no własnie kupiłem sraczke to mam teraz hehehe a w aso jak oddaje stara orginalną to ile kosztuje nowa bądź regenerowana wiecie moze

Opublikowano

Wystarczy zadzwonic do ASO i zapytac.

Mozesz tez kupic ORI przeplywke w IC.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

ja kupilem magneti marelli tez na allegro i dopiero po 2 dniach motor "doszedl do siebie"... tez bylem zdziwiony ze nie od razu mimo ze zaraz po zamontowaniu wykasowalem bledy...

a mowiac "doszedl do siebie" mam na mysli to ze przy 2000rpm dostawal wyrazniejszego kopa, zaczal efektywniej reagowac na pedal gazu i byl bardziej elastyczny...

Opublikowano

do AKN Audi przewiduje dwa typy lmm:

nowy [ok. 1000 PLN]

VAG 059 906 461 E / Bosch 0 281 002 429

regenerowany w trybie Austausch [ok. 400 PLN]

VAG 059 906 461 EX / Bosch 0 986 284 005

jeżeli kupujesz egzotyczne noname, to musisz liczyć się, że w najgorszym wypadku usmarzysz ECU.

Opublikowano

Ja jakiś rok temu jak jeszcze miałem 2.5 AKN kupowalem oryginał w intercarsie za 400 zeta

Opublikowano

Myślę, że wtopiłeś kupując całkowitego no-name.

Za nową porządną powinieneś dać do 500 PLN

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.