Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Golf II GTI 1.8 T AUM + K04 (272 / 416)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co powiecie na takie NM?

5f65c8f4ea84.jpg

bdc40855af9e.jpg

Edytowane przez patryk195

Opublikowano

Mocna góra kosztem dołu, moment jak w TDI :P

Opublikowano

Mocna góra kosztem dołu, moment jak w TDI :P

Przy tej mocy Nm powinien być w okolicach 500. aby był jak w TDi..

Golfik leciutki to i wrażenia z jazdy dość ciekawe.

Opublikowano

Tak zgadza się, bardziej mi chodziło że moment jest duży i nieco "rzadziej" spotykany w benzynie :P - bez odniesienia go do mocy.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Tak, moment wyszedł naprawdę ponad oczekiwania, znam kilka podbnych auto o identycznej konfiguracji i wiekszość nie przekracza 360NM. Jeśli chodzi o zmiany przeprowadzone to:

dolot i przelot 3"

silnik AUM seria 150Km + wałki ADR +K04 (z BAM) + wtryski 380cc + regulator cisnienia 4 bary

pompa paliwa walbro 265

IC 700x300

Chłodnica oleju + podstawka mocal z termostatem

Bov Properfekt


Koledzy napiszcie mi jak preznetują się te logi:

http://vaglog.pl/log_260834.html

http://vaglog.pl/log_260744.html

co jest nie tak, co trzeba by poprawić ??

Edytowane przez patryk195

Opublikowano

300g/s na maf-ie ? no i turbawka nie daje rady

Edytowane przez krzysiekml

Opublikowano
  • Autor

300g/s na maf-ie ? no i turbawka nie daje rady

Też to mi się nie widzi, powinno być około 220-230, dlaczego turbawka nie daję rady? może to właśnie przez to?

Edytowane przez patryk195

Opublikowano

1.4-1.5 bosta zadane a turbawka i pózno wstaje i nie osiąga zadanej wartości

Opublikowano
  • Autor

Czyli przepływka psuje wszystko, zadane jest ponoć 1.2-1.3. Nie zmienia to faktu że na 3 biegu z rolki nie ma trakcji na nowym hankook 195/40/17 :)

Opublikowano

1.15bara @6000rpm i 270km na k04-23

seria BAM dmucha 1bar @6000rpm i jest 225km.

Sprawny ten silnik nawet masz bo dmuchasz 0,15bar wiecej od serii bam i przyrost 45km :)

Opublikowano
  • Autor

Jak by nie patrzeć, nie tylko doładowanie zostało zmienione względem seryjnego BAM, jest potencjał na więcej :)

Opublikowano

Potencjał byłby ale nie z ta turbiną :) Gdyby patrzeć ile zyskałeś z dmuchania 0,15b wiecej to przy 1.4bara wyjdzie ponad 370KM. Sam sobie odpowiedz czy to jest możliwe. :)

A tak na poważnie to zobacz czy nie masz gdzies dziury albo MAF do wymiany.

Opublikowano
  • Autor

Potencjał byłby ale nie z ta turbiną :) Gdyby patrzeć ile zyskałeś z dmuchania 0,15b wiecej to przy 1.4bara wyjdzie ponad 370KM. Sam sobie odpowiedz czy to jest możliwe. :)

A tak na poważnie to zobacz czy nie masz gdzies dziury albo MAF do wymiany.

Myślałem o hybrydzie K04, dolot jest szczelny, maf coś broi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.