Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zegar radiowy w liczniku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: Brakuje mi kontrolki że zegar radiowy dział. Myślicie że padł moduł ? czy coś innego mogło się posypać ? Ponoć te moduły w b8 już lepsze robili. :kwasny:

Opublikowano

A jest na wyposażeniu?

Opublikowano
  • Autor

A jest na wyposażeniu?

A jaki kod we wlepce ? Ale auto jest dobrze wyposażone także powinno być ;)

Sprawdzone , zegar radiowy na pewno jest.

Opublikowano

W instrukcji o tym piszą.

Po pierwsze zegar radiowy musi być włączony w MMI. Po drugie sygnał radiowy musi mieć odpowiednią moc, bo inaczej zegar automatycznie przejdzie w tryb "kwarcowy".

Opublikowano
  • Autor

W instrukcji o tym piszą.

Po pierwsze zegar radiowy musi być włączony w MMI. Po drugie sygnał radiowy musi mieć odpowiednią moc, bo inaczej zegar automatycznie przejdzie w tryb "kwarcowy".

A dasz mi instrukcje jak włączyć ten zegar w mmi ?
Opublikowano

HI4GQGc.jpg

5lKjqfe.png

Edytowane przez sowiq

Opublikowano
  • Autor

HI4GQGc.jpg

5lKjqfe.png

Dzięki , bardzo [emoji106]

Tylko jak włączę setup patrz co mi się pojawia :

c9f375ab91b6c07edd2b9ef808c09751.jpg

Opublikowano
  • Autor

No fakt , dzięki ale jestem gapa ;)

bca9e789087c687a7c842e4e7e42c286.jpg

Mam , czekam i zobaczymy [emoji106] dzięki za pomoc.

Palemki nadal brak , moduł do wymiany ? Bo innego chyba nic nie.

Edytowane przez jozek726

Opublikowano

Palemki nadal brak , moduł do wymiany ? Bo innego chyba nic nie.

Ja po dłuższym odłączeniu akumulatora też kiedyś tak miałem że nie włączył mi się zegar radiowy, pomimo włączonej opcji, wystarczyło jeszcze raz na chwilę odłączyć akumulator i pojawiła się palemka po podłączeniu. Może trochę dziwne ale było to prawie rok temu i nie mam żadnych problemów z zegarem radiowym.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

U mnie tak samo był problem z tą palemką, od ponad roku nie pokazywała się na wyświetlaczu i nie było synchronizacji.

Postanowiłem wymienić antenę radiową która znajduje się z tyłu pod zderzakiem i palemka od razu wskoczyła na wyświetlacz i zegar się synchronizowal.

Numer tej anteny jak by ktoś potrzebował 8K0919145A.

Opublikowano
  • Autor

U mnie tak samo był problem z tą palemką, od ponad roku nie pokazywała się na wyświetlaczu i nie było synchronizacji.

Postanowiłem wymienić antenę radiową która znajduje się z tyłu pod zderzakiem i palemka od razu wskoczyła na wyświetlacz i zegar się synchronizowal.

Numer tej anteny jak by ktoś potrzebował 8K0919145A.

A trzeba zdjąć zderzak całkowicie ?
Opublikowano

Niestety tak, ale nie ma z tym dużo roboty, około 20 minut na spokojnie i zderzak ściągnięty.

  • 1 rok później...
Opublikowano

możecie zrobić zdjęcie jak i gdzie ta palemka się wyświetla?

 

W opcji czasu mam włączony Radio Clock ale czasu nie synchronizuje.

Spróbuje odpiąć akumulator. Może pomoże :)

  • 1 rok później...
Opublikowano

,

Edytowane przez Unia Leszno

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam. Mam problem z tą palemka.. raz jest A raz jej nie ma.. Dodam że mieszkam w w Niemczech więc nie powinno być problemu z zanikaniem sygnału.. chyba że tam gdzie stoi auto są jakieś zakłócenia? Jest tomożliwe? Czy raczej moduł do wymiany? A4 b8 lift

Opublikowano

raczej moduł do wymiany miałem tak samo w B6 raz była raz  nie było aż moduł padł na amen 

Opublikowano

Wiesz może ile mniej więcej będzie kosztował nowy moduł do b8 ?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

nie będe zakładał nowego tematu

a więc w sobote wymieniłem sprzęgło w mojej b8 i odpiąłem minusową klemę z akumulatora aby nie zrobić zwarcia przy zdejmowaniu skrzyni

po złożeniu auta założyłem z powrotem klemę i wszystko działa oprócz zegara radiowego oczywiście prędzej działał

w mmi mam włączoną opcję zegar radiowy

sprawdzałem w vcds błędów brak oraz sprawdzałem kodowanie licznik/adaptacja/zegar radiowy/czas co ile ma się synchronizować wszystko kodowanie przyjmuje a palemki niema

możliwe że przy odłączeniu aku padł moduł pod zderzakiem

Edytowane przez wyzyk83

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

U mnie tez nie dziala. Czy ten modul na pewno jest pod zderzakiem? Na paru schematach widziałem go gdzieś w okolicy licznika. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.