Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4b6 AVJ z małym plusem...3xx/4xx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szkoda, ze nie do 200km/h ...

Opublikowano

Dobrze jedzie, do tego q.

Opublikowano
  • Autor

34 ale to jest egt liczone softowo, Darek masz sonde czy to z obd wartość ?

Tak jest zamontowana sonda EGT w kolektorze przed turbiną...



Szkoda, ze nie do 200km/h ...

Zrobi się... :wink:

Opublikowano

elegancko :)

Ciagle na tym samym fmicu i orurowaniu ? Czy cos zmieniales w setupie ?

Opublikowano
  • Autor

Nic więcej nie zmieniałem...kupiłem nowy napinacz i łańcuch bo coraz zimniej na dworze i to żynżynie na zimnym mnie denerwuje przyszły tydzień wymiana.

Jeszcze przed modyfikacjami wywaliłem SAI i zawór kombinowany. Teraz wywaliłem praktycznie wszystkie podciśnienia ezektor zbiornik podciśnienia, przerobione zasilanie serwa i kilka innych pierdół. Ogólnie luźniej się zrobiło pod maską. Zastanawiam się czy nie wywalić evap w sensie do atmosfery ale jeszcze myślę zobaczymy..

Opublikowano

Nic więcej nie zmieniałem...kupiłem nowy napinacz i łańcuch bo coraz zimniej na dworze i to żynżynie na zimnym mnie denerwuje przyszły tydzień wymiana.

Jeszcze przed modyfikacjami wywaliłem SAI i zawór kombinowany. Teraz wywaliłem praktycznie wszystkie podciśnienia ezektor zbiornik podciśnienia, przerobione zasilanie serwa i kilka innych pierdół. Ogólnie luźniej się zrobiło pod maską. Zastanawiam się czy nie wywalić evap w sensie do atmosfery ale jeszcze myślę zobaczymy..

jaki kupiles napinacz z jakiej firmy?

Opublikowano
  • Autor

Komplet nowy z ASO

Opublikowano

Nic więcej nie zmieniałem...kupiłem nowy napinacz i łańcuch bo coraz zimniej na dworze i to żynżynie na zimnym mnie denerwuje przyszły tydzień wymiana.

Jeszcze przed modyfikacjami wywaliłem SAI i zawór kombinowany. Teraz wywaliłem praktycznie wszystkie podciśnienia ezektor zbiornik podciśnienia, przerobione zasilanie serwa i kilka innych pierdół. Ogólnie luźniej się zrobiło pod maską. Zastanawiam się czy nie wywalić evap w sensie do atmosfery ale jeszcze myślę zobaczymy..

u siebie też mam to wszystko powywalane i tylko evap musiałem przywrócić ale tylko do kolektora bo wywalało checka na blacie, chyba trzeba ze softa usunąć

Opublikowano

Nie przesadzaj z tym usuwaniem bo to w niczym nie pomaga, a jedynie potem możesz miec problemy z ogarnięciem. Mały błąd i zaczną sie jaja...

Wymieniaj ten napinacz i kręć 100-200. Nadal jezdzisz na pb100 czy już pb98?

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Pisał ktoś coś do mnie w temacie auta? bo mi przychodzą powiadomienia i a nic nie ma.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.