Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ALT dziwne szarpanie silnika...


kamil150791

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam od pewnego czasu A4 z 2.0 Alt na LPG przez pierwsze 6 mies było wszystko ok potem auto zaczęło lekko poszarpywać wiec pierw do wymiany poszył świece lecz nic to nie pomogło potem cewki, przepływomierz, czyszczenie przepustnicy... i dalej nic nie pomogło, auto na postoju dostaje dalej szarpnięcia co chwile lecz wskazówka obrotomierza stoi równo na 900obr. Na dniach zauważyłem ze jest uszkodzona gruszka przy kolektorze została wymieniona dalej nic, zostały sprawdzone wszystkie podciśnienia lecz wszystko szczelne już sam nie wiem co mam sprawdzać proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cewka ? Świece... Sprawdź układ zapłonowy ogólnie. Podłączenie pod VAGa mogło by pomóc w szukaniu usterki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świece irydowe bosch i cewki podmienione, żadnego błędu nie ma podłączany pod jakiś zwykły tester diagnostyczny... sam juz nie wiem za co mam sie teraz zabrac

Edytowane przez kamil150791
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nieszczelność w dolocie... Ciężko tak wróżyć z niczego :P Przydałoby się zrobić logi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej bd musiał podpiac pod vaga bo niesczelnosci zadnej nie ma tez sprawdzna i to bardzo dokladnie cały kolektor sciagany nowe usczelki i gumy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej bd musiał podpiac pod vaga bo niesczelnosci zadnej nie ma tez sprawdzna i to bardzo dokladnie cały kolektor sciagany nowe usczelki i gumy...

kolego i jak poradziled coś na to szarpanie ja też mam ten sam problem już od dłuższego czasu muszę jeszcze sprawdzić regulator ciśnienia paliwa bo podobno tam też może być coś nie tak i będzie wariowal a i jeszcze jeden elektryk mi mówił żeby spróbować na nowo mapę paliwa ustawić mówił żeby zapalić auto jak jest zimne po nocy i nic z nim nie robić do puki się zalaczom wentylatory oczywiście wszystkie urządzenia muszą by wyłączone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...