Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Komputer nie wyświetla otwartych drzwi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Mam pytanko Gdy otwieram tylne drzwi od pasażera komputer nie pokazuje że są otwarte drzwi. Tak jak by się coś odłączyło w drzwiach bo nawet światło sie nie zapala przy otwieraniu tych drzwi.

Co może być przyczyną tego I ewentualnie co zrobić z tym problemem!!!

Pozdrawiam.

Opublikowano

U mnie wymienialem caly zamek, kilka stowek w plecy w "aso".

Mozliwe,ze tylko czujnik poszedl,tak jak i u mnie,ale pedalki z warsztatu powiedzieli ze "sie nie da zrobic",wiec wymienilem caly zamek i spokoj :tongue4:

Opublikowano

u ,mnie to samo i te samo drzwi co to mozy byc

Opublikowano

pewnie czujnik ....ale żeby cły zamek od razu wymieniać :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Niestety gadałem z znajomym mechanikiem i trzeba wymienić cały zamek a on kosztuje ok 100 zł uzywany + montaż chyba że samemu zamontujesz a w aso jak pisał kolega parę stówek.

Ja na razie nie robie bo to nie ma sensu jak by to z przodu było to gorzej..

Spokojnego dnia rozkręcę i zobacze czy może jakiś przewodzik czy coś nie zawiodło.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Dobra Panowie pomału..... Jeżeli sytuacja jest jak w pasku b5 to nie trzeba wymieniać całego zamka a tylko i wyłącznie mikrosłicza w zamku...Koszt 1,45...

Opublikowano
  • Autor

Dobra Panowie pomału..... Jeżeli sytuacja jest jak w pasku b5 to nie trzeba wymieniać całego zamka a tylko i wyłącznie mikrosłicza w zamku...Koszt 1,45...

Ciekawe!!! Ktoś wie czy w B6 tak jest??

Opublikowano

Jeżeli w zamku znajduje sie krańcówka to trzeba ja wylutować i kupic w elektronicznym swicza za pare groszy.. .wlutowac i po robocie.

Przyczyna tkwi w wyłączniku krańcowym. Jest on zazwyczaj umieszczany wlasnie w zamku. Jak komus sie nie chce bawic to mowi ze trzeba zamek wymienic...

Tutaj troche dokumentacji:

http://enformulation.com/vag/beetle/consys.htm

opis mikrosłicza

http://img258.imageshack.us/my.php?image=switch1ms0.jpg

Należy równierz sprawdzic przewody w gumowych osłonach (kondomach) i przedzwonic je miernikiem. Dodatkowo poprawic polączenia na plytce drukowanej zamka.

Dodatkowo fotostory. Mozna podejrzec zamek i rozbiórke :)

http://www.taligentx.com/passat/images/photo.php?photo=335&exhibition=4&pass=public&lang=eng

Opublikowano

u mnie te same drzwi i po skasowaniu błędów VAGiem (kilkukrotnie) już jest OK...

Opublikowano
  • Autor

Więc co radzicie co najpierw zrobic by znaleść przyczyne!!!

Jak sie za to zabrać co mi doradzicie ???

Pozdrawiam.

Opublikowano

Najprościej zacząć od skasowania błędów. Sprawdzić które drzwi daja d*py. Następnie sprawdzic przewody w kondomach - Przedzwonic miernikiem. Następnie zabawa ze słiczami w zamku. Przy okazji czyszczenie. I na koniec poprawa połączeń na plytce c.zamka.

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj byłem w trasie i jak przejechałem ponad 100km to czujnik zaczął działać a gdy postał po powrocie to znów komputer zaczął nie pokazywać otwartych drzwi!!!

[br]Dopisany: 04 Grudzień 2008, 20:14_________________________________________________Więc co może być przyczyną tego ???

Coś nie łączy czy po prostu jak sie dobrze rozgrzeje to działa choć to mało możliwe

Co zrobić by sprawdzić przyczyne takiego zachowania???

Licze na waszą pomoc :cool1:

Opublikowano

Chlopie napiszę po raz kolejny .... Trzeba przedzwonic instalacje.... wymienić styczniki w zamku...przelutowac plytke drukowaną...na 95% podziala na 10lat...

Opublikowano

Borykam się z podobnym problemem. Chciałem sprawdzi te wyłączniki w zamku, ale za nic nie mogę wyjąc zamka - odkręciłem go i się rusza, ale coś go jeszcze trzyma. Podejrzewam cięgno od klamki zewnętrznej, ale nijak nie mogę 'wymacac' jak to rozpiąc. Ma ktoś może jakieś foto lub ewentualnie podpowie jak to cholerstwo wytargac z drzwi ?

Druga sprawa. Jak rozpiąc tą kostkę przechodzącą od drzwi do środka auta ?

Opublikowano

Przeglądałem ten foto poradnik i jest wiele analogii, ale niestety u mnie chodzi o drzwi pasażera, a tam nie ma bębenka do otwierania kluczykiem, jest tylko klamka, więc coś innego trzyma ten cholerny zamek.

Opublikowano

Ciężko tak na odległość wróżyć...jak masz etke mozesz sie podeprzeć.

Opublikowano

mam blad ze drzwi sa SAFE

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Wiec

Aby rozlaczyc kostke drzwi nalezy wcisnac zabezpieczenie ktore po lewej stronie pojazdu jest z tylnej czesc kostki a w prawej z przodu. Aby wyciagnac zamek i ponownie zamontowac go prawidlowo ,ja musialem zdemontowac ramke szyby co nie bylo trudne. Po zdemontowaniu wszystko jak na dloni. Powodzenia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.