Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 1.8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!!!
Na forum już od dłuższego czasu




No i nadszedł czas zmienić poczciwe disle na benzynę. Samochód do kompletnego dopieszczenia, poprzedni właściciel najwidoczniej w ogóle się nim nie interesował, mam dużo pracy przy tym samochodzie ale myślę że znajdę dużo odpowiedzi na tym forum i z wszystkim sobie poradzę :)

Na początek coś o Aucie:
*Rok produkcji 2004
*Silnik 1.8t
*Quattro
*S-line zewnętrzny
*Felgi 17"

Edytowane przez Damiyc

Opublikowano

LZ5C :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie:) o tym zapomniałem

Opublikowano

Ładny kolor tej skóry, mi sie podoba :D Powodzenia w modach i bezawaryjności życzę! :naughty:

Opublikowano

Jest S-line jest klasa!! kolorek jak koledzy wyżej mega!! kółko 18" i będzie kox

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzięki za słowa otuchy:) Mam nadzieję że nie będę żałować że zdecydowałem się na benzynę:)

Test uszczelki zrobiony:) nie wskazał żadnych spalin w płynie. Uszczelka pod głowicą to diagnoza poprzedniego właściciela ale wydaje się mało poprawna:) Wczoraj znalazłem powód przez który są ubytki płynu chlodniczego mianowicie krociec wody z tyłu silnika... Już zamówiłem zamiennik Meyle. Przy okazji wymienię uszczelke pokrywy zaworów bo olej podcieka

Edytowane przez Damiyc

Opublikowano

Ładna sztuka, dopieścisz i będzie igiełka ;)

Opublikowano
  • Autor

Ciebie chudy kojarze z A3-club,net :D tu też urzędujesz? Ile ten twój czarnuch ma ze 400KM???:)))

Opublikowano

Ciśnienie mierzyles ?

Opublikowano

A olej bagnetem zmierzyłeś, może zwyczajnie masz min. Jak odpalisz silnik to poleci Ci w głowicę i zanim spłynie może Ci czujnik zaalarmować o zbyt niskim stanie.

Opublikowano

Ciebie chudy kojarze z A3-club,net :D tu też urzędujesz? Ile ten twój czarnuch ma ze 400KM???:)))

A ja Ciebie nie :D

400 nie ma ale ciut wiecej niż polowa tego

Opublikowano
  • Autor

No ciśnienia

Edytowane przez Damiyc

Opublikowano

Ciśnienie stanowczo za małe, kilka dni temu u siebie mierzylem i wyszło na wolnych 2-2.5b przy 2000 4.5b

Wysłane z mojego Lenovo K50a40 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za odp.

Edytowane przez Damiyc

Opublikowano

No to ja na mega rozgrzanym oleju mam 0.8bar, a tak jak olej ma 95*C to cisnienie 1,2bara. Przy 4tyś obrotów często mam w granicach 4bar jak jadę po autostradzie.
W AEB 1.8T brata też podnosiłem silnik i była masakra, do tego musiałem opuszczać sanki, a w naszych BFB, BEX to nie wiem jak najlepiej, też mnie to czeka przy nastepnej wymianie oleju. Chętnie bedę sledził ten temat, zacny kolor :)

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj nadszedł czas na odświeżenie plastikow wnętrza

Edytowane przez Damiyc

Opublikowano

Elegancko wymalowane. Czarne lepiej się prezentują ;) jak pomalujesz wlacznik świateł to też się pochwal bo mam wytarty i nie wiem czy brac szablony czy nowy zamiennik z allegro.

Ja u siebie właśnie zmieniałem rybią luske na szczotkowane ale nie w pełni czarne a taki grafit. Zaraz Ci tu fotki wstawię ;)

Opublikowano
  • Autor

Wstaw bo jestem ciekaw jak to wygląda:)

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Powinno być ;)

3dca70ab5953519cmed.jpg

fd826da42063b98dmed.jpg

5882456b268e8a40med.jpg

b686557e4cd34b6dmed.jpg

e856249a4efd2806med.jpg

Opublikowano
  • Autor

Właśnie długo się zastanawiałem jak to będzie wyglądać ale teraz już jestem pewny że zdecyduje się na ten kolor:) fajnie to wygląda. Sam oklejałes? Jaka to folia dokładnie?

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.