Audi A4 1.8

Damiyc

Witam!!!
Na forum już od dłuższego czasu

No i nadszedł czas zmienić poczciwe disle na benzynę. Samochód do kompletnego dopieszczenia, poprzedni właściciel najwidoczniej w ogóle się nim nie interesował, mam dużo pracy przy tym samochodzie ale myślę że znajdę dużo odpowiedzi na tym forum i z wszystkim sobie poradzę :)

Na początek coś o Aucie:
*Rok produkcji 2004
*Silnik 1.8t
*Quattro
*S-line zewnętrzny
*Felgi 17"

Dokładnie:) o tym zapomniałem

Ładny kolor tej skóry, mi sie podoba :D Powodzenia w modach i bezawaryjności życzę! :naughty:

Jest S-line jest klasa!! kolorek jak koledzy wyżej mega!! kółko 18" i będzie kox

Dzięki za słowa otuchy:) Mam nadzieję że nie będę żałować że zdecydowałem się na benzynę:)

Test uszczelki zrobiony:) nie wskazał żadnych spalin w płynie. Uszczelka pod głowicą to diagnoza poprzedniego właściciela ale wydaje się mało poprawna:) Wczoraj znalazłem powód przez który są ubytki płynu chlodniczego mianowicie krociec wody z tyłu silnika... Już zamówiłem zamiennik Meyle. Przy okazji wymienię uszczelke pokrywy zaworów bo olej podcieka

Edytowane przez Damiyc

Ciebie chudy kojarze z A3-club,net :D tu też urzędujesz? Ile ten twój czarnuch ma ze 400KM???:)))

A olej bagnetem zmierzyłeś, może zwyczajnie masz min. Jak odpalisz silnik to poleci Ci w głowicę i zanim spłynie może Ci czujnik zaalarmować o zbyt niskim stanie.

A ja Ciebie nie :D

400 nie ma ale ciut wiecej niż polowa tego

No ciśnienia

Edytowane przez Damiyc

Ciśnienie stanowczo za małe, kilka dni temu u siebie mierzylem i wyszło na wolnych 2-2.5b przy 2000 4.5b

Wysłane z mojego Lenovo K50a40 przy użyciu Tapatalka

Dzieki za odp.

Edytowane przez Damiyc

No to ja na mega rozgrzanym oleju mam 0.8bar, a tak jak olej ma 95*C to cisnienie 1,2bara. Przy 4tyś obrotów często mam w granicach 4bar jak jadę po autostradzie.
W AEB 1.8T brata też podnosiłem silnik i była masakra, do tego musiałem opuszczać sanki, a w naszych BFB, BEX to nie wiem jak najlepiej, też mnie to czeka przy nastepnej wymianie oleju. Chętnie bedę sledził ten temat, zacny kolor :)

Wczoraj nadszedł czas na odświeżenie plastikow wnętrza

Edytowane przez Damiyc

Elegancko wymalowane. Czarne lepiej się prezentują ;) jak pomalujesz wlacznik świateł to też się pochwal bo mam wytarty i nie wiem czy brac szablony czy nowy zamiennik z allegro.

Ja u siebie właśnie zmieniałem rybią luske na szczotkowane ale nie w pełni czarne a taki grafit. Zaraz Ci tu fotki wstawię ;)

Wstaw bo jestem ciekaw jak to wygląda:)

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Właśnie długo się zastanawiałem jak to będzie wyglądać ale teraz już jestem pewny że zdecyduje się na ten kolor:) fajnie to wygląda. Sam oklejałes? Jaka to folia dokładnie?

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka