Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Turniej OPT VW vs. Opel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

błagam tylko nie na golfa.... to, ze Audi jest w jednym koncernie z VW nie oznacza, ze Golfy sa wyjatkowo lubiane. powiedzialbym, ze jest wprost przeciwnie...

Opublikowano
  • Autor

Ty masz swoje zdanie, nie chcesz głosować na golfa to nie głosuj :gwizdanie: nie wiem co Ci się w golfach nie podoba :confused4:

Opublikowano

Ople to syf :decayed:

Opublikowano

błagam tylko nie na golfa.... to, ze Audi jest w jednym koncernie z VW nie oznacza, ze Golfy sa wyjatkowo lubiane. powiedzialbym, ze jest wprost przeciwnie...

chyba dla Ciebie bo ja lubie golfy i to bardzo

Opublikowano

Wdepłeś na odcisk...to teraz odcisk wdepnie na Ciebie :D

Opublikowano

Panowie...proszę bez konieczności interweniowana :decayed:

Opublikowano

Wdepłeś na odcisk...to teraz odcisk wdepnie na Ciebie :D

:good: :good: :good::kox: :kox:

Panowie...proszę bez konieczności interweniowana :decayed:

udawaj ze nie widzisz :P:polew: :polew: :polew:

bo nie zabierzemy cie do wesołego miasteczka :P:kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

udawaj ze nie widzisz :P:polew: :polew: :polew:

bo nie zabierzemy cie do wesołego miasteczka :P:kox: :kox: :kox: :kox:

:polew:

Opublikowano

Ople to syf :decayed:

Ja tam do opli nic nie mam :tongue4:

Zadowolony jestem i właśnie kupuję drugiego :decayed:

Opublikowano

Ople to syf :decayed:

Ja tam do opli nic nie mam :tongue4:

Zadowolony jestem i właśnie kupuję drugiego :decayed:

..z całym szacunkiem .. :naughty:

Każdy ma jakieś zboczenia :decayed::tongue4:

Opublikowano

Ople to syf :decayed:

Ja tam do opli nic nie mam :tongue4:

Zadowolony jestem i właśnie kupuję drugiego :decayed:

no to gratuluje :P

sasiad mój kupl etraz zafire z 1.7 cddi czy cos tam

2007 rok czy tam 2008 zapłacił za to jakies chore pieniądze :P piekna B7 by była spokojnie :)

mówi ze jak stane audi to nie mam szans bo to ma takiego kopa ze szok :) i ze 180 to prosic nie trzeba :P

to myslałem ze padne :P ze śmiechu moze kupili cos takiego bo ni ejezdzili nigdy pożądnym autem :)

mój tata miał kilka opli w swoim życiu i nowe i uzywane i zaden nie róznił sie od siebie niczym kupa rdzewiejącej blachy i nic wiecej ;P

Opublikowano

jesli chodzi o to co bylo zrobione z vectry to wg mnie kozak

a golf ... hm wg mnie mogli wystawic cos duzo lepszego niz prawie zwykla dwojke z przodem od wersji rally

opel widac dopieszczony ( silniczek czysciutki, ladnie zrobine audio na chu*wych komponentach .... ale zawsze chociaz ladna zabudowa jest )

a golf ... sredni jak na II

aa jest tyle ladnych dwojek.

ja bym glosowal na vectre w tym wypadku mimo ze wole ladne golfy ale na german/cult style zrobione typowo i dopieszczone.

a na vectre dlatego ze byla bardziej dopieszczona ( mimo ze nie przepadam za oplami )[br]Dopisany: 01 Grudzień 2008, 14:22_________________________________________________aha jedyny opel jakiego uznaje to speedster

no i kolegi omega 3.2 irmscher 250KM :)

oraz porobione corsy i astry ze swapem na 2.0turbo z calibry 4x4

Opublikowano

jeśli opel to tylko calibra :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

no to gratuluje :P

sasiad mój kupl etraz zafire z 1.7 cddi czy cos tam

2007 rok czy tam 2008 zapłacił za to jakies chore pieniądze :P piekna B7 by była spokojnie :)

mówi ze jak stane audi to nie mam szans bo to ma takiego kopa ze szok :) i ze 180 to prosic nie trzeba :P

to myslałem ze padne :P ze śmiechu moze kupili cos takiego bo ni ejezdzili nigdy pożądnym autem :)

mój tata miał kilka opli w swoim życiu i nowe i uzywane i zaden nie róznił sie od siebie niczym kupa rdzewiejącej blachy i nic wiecej ;P

boberek,ty to palcami u nogi pisałeś :tongue4:

Opublikowano

to z pospiechu i ekscytacji :P:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jeśli opel to tylko calibra :kox: :kox: :kox:

Masz gust :naughty::kox:

boberek,ty to palcami u nogi pisałeś :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ople to syf :decayed:

Ja tam do opli nic nie mam :tongue4:

Zadowolony jestem i właśnie kupuję drugiego :decayed:

no to gratuluje :P

sasiad mój kupl etraz zafire z 1.7 cddi czy cos tam

2007 rok czy tam 2008 zapłacił za to jakies chore pieniądze :P piekna B7 by była spokojnie :)

mówi ze jak stane audi to nie mam szans bo to ma takiego kopa ze szok :) i ze 180 to prosic nie trzeba :P

to myslałem ze padne :P ze śmiechu moze kupili cos takiego bo ni ejezdzili nigdy pożądnym autem :)

mój tata miał kilka opli w swoim życiu i nowe i uzywane i zaden nie róznił sie od siebie niczym kupa rdzewiejącej blachy i nic wiecej ;P

No kurcze znam kilka opli wśród znajomych i nie ma za bardzo problemu z blachą... no ale, różnie bywa :mysli:

Nie o to chodzi, żonie kupuje astrę za małe pieniądze :decayed: nowego bym nie kupił :wink4:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2008, 14:44_________________________________________________

jeśli opel to tylko calibra :kox: :kox: :kox:

No spotach się chłopak napatrzył :kox:

Opublikowano

to z pospiechu i ekscytacji :P:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

mogę się założyć,że wszystkie Ople w twojej okolicy mają wyjątkowo grube rysy na lakierze :gwizdanie:

OPEL KILLER

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.