Skocz do zawartości
IGNOROWANY

skrzynia po regeneracji biegi raz wchodza normalnie raz cos blokuje


radekaudi

Rekomendowane odpowiedzi

witam potrzebuje porady kupilem skrzynie biegó po regeneracji gya, i problem pojawia sie ze raz biegi wchodza normalnie a raz tak jak by cos je blokowalo trzeba mocniej pchnac lewarek problem najczesciej wystepuje wrzucajac 1 pozniej 2 czasem 4. dzwonilem do serwisu w ktoreym kupowalem skrzynie powiedzili mi ze jest ona nie wyregulowana na ciegnach a mechanik mowi ze moze w skrzyni cos blokowac. orietuje sie ktos z was ktora diagnoza jest poprawna badz moze cos innego jest przyczyna blokowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raz chodzi dobrze raz blokuje dzis mialem sytulacje ze zablokowalo na wlaczonym silniku i na wylaczonym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jaki olej zalany ? Druga sprawa to powinno się regulować po założeniu nowej skrzyni cięgna , jak Ci mówili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olej zalany 75w90 tak mi powiedzieli w serwisie. bylem u dwuch mechanikow kazdy powiedzial to samo cos ze skrzynia jest nie chalo bo jak by byla nie wyregulowana na ciegnach to caly czas by zle wchodzily. a u mnie jest tak ze raz wchodzi ladnie a raz nie da rady wrzucic 1 i 2 3 wchodzi dobrze 4 ciezko 5 dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poprzedniej skrzyni nie miałeś takiego problemu? Co w niej poszło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupilem auto to pozniej sie dowiedzialem ze skrzynia ktora w nim siedzi nie pochodzi od tego auta ba od modelu nawet bo od pasata i jakis madry mechanik o ile mozna tak go nazwac potraktowal wybierak diaksem zeszlifowal i skrzynia zaczela sie pocic. a na tamtej skrzyni takich obajwów nie mialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierak wymieniales? Ktoś coś kombinował przy tym już to może i z regulacją ciegiel cos robil i teraz sa jaja. Ja bym sie najpierw przyjrzał wszystkiemu co idzie od lewarka do skrzyni czy czasem tam coś diaksem nie charatano ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...