Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Woda wpływa do wnętrza


djkamil12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie, mam problem ogólnie zapewne każdemu już znany.. Mokry dywanik kierowcy. Odpływy udrożnione, obudowa ecu uszczelniona, linka maski uszczelniona.. woda leci tak jakby na wysokości pedału gazu. Walczę już z tym kolejny dzień i ciągle brak rezultatów.

ab2d1178c4e77754gen.jpg

zaznaczyłem na czerwono mniej więcej ruch wody. Po 20 minutach lania wodą która leciała z dachu po szybie i wlatywała w podszybie, miejsce zaznaczone na czerwono było już znacznie mokre. Pomocy ja już głupieje.

Druga sprawa, ktoś mi powie od czego to jest?

f41df4fc3d4e45f7gen.jpg

z tego na łączeniu też lekko podcieka.

Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo. Po czyszczeniu podszybia na jakiś czas spokój. A na drugim zdjęciu to raczej odpływ z klimatyzacji zapchany. Trzeba udrożnić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkryłem że mam podejrzanie założoną uszczelkę linki gazu, jest w jednym miejscu przyszczypnięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez miałem zalaną podłogę jeżeli chodzi o zdj. nr.1 to możliwe że z pod komputera a dokładnie spod tej całej czarnej puszki tam jest uszczelka rozkręć to i zobacz jak wygląda uszczelka bynajmniej mi tam woda się dostawała i lała się do środka a zdj nr 2 to też mi się wydaje że to odpływ z klimatyzacji pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu jeszcze raz bym wszystko przeczyścił , podszybie, tam gdzie klima... Może akurat pomoże.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ten odplyw klimatyzacji, skąd do niego wpływa woda? Jaka jest droga wody przez ten odplyw klimy? I żeby go ew udroznic to wystarczy ten lejek przeczyscic czy dlubac gdzieś dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz czyścić odpływy. ewentualnie jest opcja że może uszczelka szyby popuściła i tam gdzieś woda idzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarnym klejem do szyb uszczelnić górne rogi szyb. (Ale kotlet jak przeczytałem co napisałem).

Sent from out of space.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leci dalej mi woda do środka, myslicie że silikon sanitarny się nadaje? akurat mam pod ręką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwilowo może dać radę, ale to prowizorka

Więc lepiej szklarski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...