Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[S4 BBK] S4 Avant Black 19' - wydech custom i film str 5


racesupport

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dzisiaj na Hercules Tour, spotkałem klubowicza w A4 B6 z BBS'ami w różnych kolorach, coś tam pogawędziliśmy, stwierdził, że eS'a jest git hehe ;) no i właśnie się dowiedziałem od niego, że podobno zaślepki relingów to rarytas, to prawda ?

ng8qyt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rarytas nie rarytas wg mnie relingi jeszcze w chromie, w połączeniu w eSce z lusterkami i obwódkami szyb to mega mega robotę robi. Szczerze na moje oko to ta pierwsza fela była ładniejsza :decayed:

które lubiło się psuć - nie mówię o silniku ale o drobnych usterkach

Haha audi niestety drobne usterki też dopadają :naughty:

Masz trochę do zrobienia, ale eSSSa jest piękna :banan: Bezawaryjności ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z religami byłoby lepiej. Jak u większośći użytkowników za pół roku będzie na sprzedaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z religami byłoby lepiej. Jak u większośći użytkowników za pół roku będzie na sprzedaż.

W sensie zaślepki ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna furmanka, tylko to drewno wywal bo razi w oczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hehehe, trochę do charakterku nie pasuje :D

Doradźcie teraz bo się bije z myślami znowu, czy zostawić czarne fele czy na sreberko czy może jeszcze inny kolor ? Chciałem czarne ale nie wiem czy bardziej by mi srebrne nie siedziały :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem i napisze raz jeszcze do ciemnego auta nie pasują ciemne felgi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zieqbe6o.jpg

Dla porównania masz moją. Jasne mam u siebie i według mnie w serii eSka najlepiej wygląda ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak u większośći użytkowników za pół roku będzie na sprzedaż.

Czemu tak ??

Co do felg to wg mnie też tylko srebrne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey powiedz mi w upalne dni typu 27stopni tez Ci eska słabiej kręci na jałowym? I tak jakby słabsza reakcja na gaz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się naczytałem to te samochody tak mają i potrafią zgubić w upalny dzień sporo koników natomiast do tej pory były tylko dwa dni kiedy było naprawdę ciepło i jedyne co zauważyłem to że jak nie załączę klimy to leci ciepłe powietrze z nawiewu, ale nie że takie lajtowe ale raczej gorące chociaż jest na LO ustawione, podejrzewam, że pod machą panuje taka temperatura, że ani ciut chłodnego powietrza nie poleci z kratki :D dopiero na trasie da się coś tam schłodzić pod machą, ale żeby słabsze było to jakoś nie zauważyłem, ale za krótko chyba latam jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie masz coś z klima.. Ja stalem w korku na autobahnie to Eska pokazala 30.5 stopnia na zewnatrz a klima na 22 i chlodzi elegancko. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doradźcie teraz bo się bije z myślami znowu, czy zostawić czarne fele czy na sreberko czy może jeszcze inny kolor ? Chciałem czarne ale nie wiem czy bardziej by mi srebrne nie siedziały :D

Kolor felgi musi być tak dobrany aby odcinał się od lakieru. Jak chcesz utrzymać klimat "bandyty" cichociemnego itp itd, to połóż tzw "gun metal". Ciemniejszy niż srebrny a powinien być wystarczająco się odcinający od lakieru, że powinno to wyglądać OK. Teraz wiele np A5 widziałem w taki setupie i wygląda to zacnie.

11517forWeb1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, widziałem na Herculesie i bardzo ładna sztuka :).
Avant bez relingów wygląda ładnie, tylko że musem teraz jest jakaś lotka na klapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Binek, ja mam z klimą wszystko ok :) Jak włączam klime to leci lód ale chodzi mi o to, że auto jest gorące jak żadne inne, jak np. w BMW sobie bez klimy nawiew ustawiłem na LO to leciało jeszcze jakieś tam w miarę a w S4 leci może nie gorące ale ciepłe, nie chodziło mi o to, że coś nie działa jak powinno, ten typ tak ma, małe auto, silnik smok, nie ma skąd brać tego chłodnego powietrza, ani do silnika ani do kabiny, jedynie w ruchu ;) Na klimie jest chłodek momentalnie.


Kolor felgi musi być tak dobrany aby odcinał się od lakieru.

Dokładnie, ogólnie z tego co zauważyłem, to są felgi które mają taki wzór, że nawet jak to jest 20' to wygląda jak 16', natomiast jeśli czarna felga ma wyglądać na dużą to musi być też odpowiedniego wzoru, te z S-line co są wyżej to ona sama w sobie wygląda na dużą i nawet ciemna czy czarna taka będzie, moja felga jest gitara, podoba mi się ale to jeszcze nie jest pełnia szczęścia :D Dlatego pójdzie w kolor, felgi są w super stanie dlatego zmiana koloru nie będzie kosztować zbyt wiele, lekki piasek żeby zmatowić lakier i proszek siądzie elegancko, na pewno będzie to połysk i muszę się dobrze zastanowić czy właśnie coś a'la grafit czy klasyk srebrny - którego też jest milion odcieni hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie doczytałem.. napisałeś na "NIE" załączanej klimie" .
Co nie zmienia faktu ze tak, jest to bardzo gorący silnik :) aż czasem przeraźliwie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widok pod maską - bajka :D

w e38 4.4 miałem miejsce na drugi silnik, tutaj nie ma gdzie ręki włożyć hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...