Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 18, turbo97r AEB


clony

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam mały problemik ponieważ zauważyłem małe pęknięcie między katalizatorem a turbiną.

Prosiłbym o rade czy ta część należy wymienić czy można pospawać a jak tak to czym i trzeba konieczni wyciągać tą część.

zdjęcie przedstawia pęknięcie.

Nowy_1.jpg

http://images11.fotosik.pl/54/307376e25f50ecc4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam te male pekniecie to nic takiego poprostu turbo juz zwoje przelatalo albo ktos o nie nie dbal mozesz z tym jezdzic i nic sie nie stanie. proponowalbym wyjac turbo profilaktycznie i je obejrzec w jakim stanie jest wirnik i ogolnie. byc moze ze pod spodem tez jest popekane. ta czesc zeliwna da sie naprawic tylko co z tym idzie trzeba rozkrecic = wymiana uszczelniaczy = regeneracja koszt ok 800-1000 zl. jesli jest wporzadku zalozyc i dalej jezdzic.

jesli nie poradzisz sobie sam to zapraszam do wawki to z Kuniem wyjmiemy w 30 min mamy juz w tym wprawe tylko cos bedziesz musial postawic zeby tak na sucho nie robic bo tak to moze sie zejsc ze 3 godzinki

[ Dodano: 17-02-2007, 03:53 ]

jeszcze musisz wiedziec czy turbo ci nie za malo pompuje bo tak to mozemy sobie pisac i pisac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź.

W poniedziałek zabieram się za wymianę rozrządu,pompy wody olei i filtrów i podepnę ją pod komputer żeby wszystko posprawdzać.

Czeka mnie jeszcze wymiana sprzęgła coś za wysoko bierze.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek zabieram się za wymianę rozrządu,pompy wody olei i filtrów i podepnę ją pod komputer żeby wszystko posprawdzać.

No a jak juz wszystko posprawdzasz, zarejestrujesz autko to zapraszamy na spota :a4fan:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pęknięcie kolektora minimalne jest już 2 lata iczeka sobie na wymianę kolektor w garażu do najbliższej wymiany rozrządu. Nic się nie dzieje i jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...