Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Guma wachacza


fenri95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy da rade dokupić samą gumę co znanczyłem na zdj oczywiście to przykładowe z google. Guma jest pęknięta nic sie nie tłucze na przeglądzie mi gość o tym powiedział.

25ioeuw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze ten cały fragment wachacza wymienić tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowie ktoś dokładnie jak sie nazywa ten fragmencik ? Pasuje to chyba od razu zrobić czy moge z tym jeździc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osłona sworznia wahacza. Samej osłony nie da się kupić ale można odzyskać ze starych wahaczy jak ktoś ma. Generalnie jak gumowa osłona jest pęknięta to tylko kwestia czasu jak padnie sworzeń i wahacz do wymiany.

Tapnięte z HUAWEI P8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sie nazywa ten fragment tego zawieszenia co jest ta osłona sworznia tak dokłądniej popytam na szrocie.We wtorek jade do mchanika ma mi zrobić gume na przegubie bo pękła to od razu zrobiłby mi to tylko jak to sie nazywa. Wachacz dolny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wahacz dolny tzw banan. Dużo roboty żeby zmienić tą osłone bo trzeba zdemontować wahacz. W dodatku nie wiem czy założysz nową gumę bez uszkodzenia jej bo tam jest taki pierścień i ciężko go ściągnąć.. A skleić się nie da kropelką tak prowizorycznie?

Edytowane przez jospethe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest strzelona w poł auto mam sprowadzone z niemczech jeżdze nim jakies 3 miesiace jak robilem 1 przeglad w PL to mi powiedzial ze to niedługo poleci oraz osłona przegubu.Osłona przegubu wlasnie puscila lekko saczy smar umowiłem sie do mechanika na wtorek od razu z mysla zeby zrobić coś z tym zawieszeniem i tak fragm rozbierze.

Edytowane przez fenri95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz się z tym bawić to poszukaj starego wahacza z nie uszkodzoną gumą albo jakiegokolwiek innego sworznia z gumą, może gdzieś w zakłądach mechanicznych będą mieli stary po demontażu i sobie zmienisz. Tylko smaru daj do środka. Ja osobiście nie bawiłbym się w takie coś tylko jeszcze pojeździł trochę i wymienił cały wahacz na nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę dzwonił po szorotach wystarczy że zapytam o wachacz dolny lewa strona ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wahacz można kupić w sklepie. Ze szrotu raczej długo nie pociągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj chodzi o wykorzystanie gumy ze starego wachacza ale tak to sie nazywa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta część to sworzeń wahacza i niestety w A4 jest on niewymienialny. Możesz spróbować się pobawić, ale tak jak koledzy wcześniej pisali - szkoda zachodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanik to samo poweidział ta guma całkiem odpadła. Trzeba szukać nowego. Polecacie jakieś sprawdzone firmy z rozsądną ceną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenią sie dosyć sporo a coś tańszego? Np co powiecie o Febi czy master sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAster Sport chyb będzie najlepszym rozwiązaniem bo niby niektórzy robią na nich po 80 tyś. Ja zrobiłem dopiero kilka więc sie nie wypowiem. Lem to górma półka ale i cena to kosmos. Coś za coś bo na lemie zrobisz spokojnie 100 tysięcy . Swag też dobry, TRW tak samo ale cenowo podobnie jak lemforder i wytrzymałościowo też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Master sport znalazlem za 86zł/ Febi 150zł/TRW 100 a LEMFORDER za 185. Co wybrać ? Moje zawieszenie ma sie wporządku tylko strzeona guma na 1 elemencie a że gumy nie dostane to che wymienic cały element.

http://allegro.pl/wahacz-dolny-audi-a4-a6-c5-vw-passat-b5-lemforder-i6205435010.htmldokladnie ten

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRW to bedzie dobry wybór miedzy jakoscia a cena, sam mam 4 dolne trw i nie narzekam, 4x górne jakieś no-name'y i gumy już troszke porwane niedługo znow do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...