Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowe mapki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Chciałbym się pochwalić. Dziś bylem na chamowni i oto wynik na poniższym zdjęciu. Narazie tylko tyle bo był problem z filtrem cząstek ale w czwartek jadę na wypalenie i poprawę softu . Ale jak narazie jestem mega zadowolony z efektów . Pozdrawiam

51ebdf828ca09bd557868ba98c71c8c1.jpg

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ta seria to nie powinna miec cos wiecej?

Opublikowano
  • Autor

Co sugerujesz?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

U mnie zamiast 130 wyszlo 145km serii.

I albo cos tam masz nie halo bo tuner malo dorzucil albo slaby tuner.

Te 150-160 powinno sie ugrac z tego silnika.

Opublikowano

Witam. Chciałbym się pochwalić. Dziś bylem na chamowni i oto wynik na poniższym zdjęciu. Narazie tylko tyle bo był problem z filtrem cząstek ale w czwartek jadę na wypalenie i poprawę softu . Ale jak narazie jestem mega zadowolony z efektów . Pozdrawiam

51ebdf828ca09bd557868ba98c71c8c1.jpg

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Na hamowni pewnie byłoby więcej KM, bo na chamowni to same chamy... :grin::grin::grin::kox:

Witam. Chciałbym się pochwalić. Dziś bylem na chamowni i oto wynik na poniższym zdjęciu. Narazie tylko tyle bo był problem z filtrem cząstek ale w czwartek jadę na wypalenie i poprawę softu . Ale jak narazie jestem mega zadowolony z efektów . Pozdrawiam

51ebdf828ca09bd557868ba98c71c8c1.jpg

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez azure

Opublikowano
  • Autor

U mnie zamiast 130 wyszlo 145km serii.

I albo cos tam masz nie halo bo tuner malo dorzucil albo slaby tuner.

Te 150-160 powinno sie ugrac z tego silnika.

Tak jak napisałem pdf jest przypchany . W czwartek jade na wypalenie i wtedy zobaczymy

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witam. Chciałbym się pochwalić. Dziś bylem na chamowni i oto wynik na poniższym zdjęciu. Narazie tylko tyle bo był problem z filtrem cząstek ale w czwartek jadę na wypalenie i poprawę softu . Ale jak narazie jestem mega zadowolony z efektów . Pozdrawiam

51ebdf828ca09bd557868ba98c71c8c1.jpg

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Dlaczego waga auta taka mała? 1070Kg na pewno nie waży twoje auto. Co to za kombinacje z tym wykresem i dlaczego została wykasowana średnica koła i Diff ??

Edytowane przez Jarol

Opublikowano

Bo wykres ściemniany, kombinacje z masą i z osiami.

Opublikowano
  • Autor

Witam. Chciałbym się pochwalić. Dziś bylem na chamowni i oto wynik na poniższym zdjęciu. Narazie tylko tyle bo był problem z filtrem cząstek ale w czwartek jadę na wypalenie i poprawę softu . Ale jak narazie jestem mega zadowolony z efektów . Pozdrawiam

51ebdf828ca09bd557868ba98c71c8c1.jpg

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Dlaczego waga auta taka mała? 1070Kg na pewno nie waży twoje auto. Co to za kombinacje z tym wykresem i dlaczego została wykasowana średnica koła i Diff ??
Myslisz ze mnie w kulki zrobił?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

B7 w avancie waży nie mniej niż 1500 kg. Do tego masa kierowcy i ewentualnie obsługi Dynometa.

Hamowanie w dieslu też warto robić od 1200 rpm a nie od 1800.

Edytowane przez szogun0

Opublikowano

nie no, to jakaś prowakacja :facepalm:

tyle to by wazyło tico ze mną :kox:

Opublikowano
  • Autor

Jak mi to robił to mówił ze coś jest nie halo bo po w graniu pierwszej modyfikacji nie było żadnej reakcji i coś tam poprawił i wyszło właśnie tak jak widać na wykresie. Ja jestem laikiem w tych tematach więc myślałem ze jest ok.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Masa jest zaniżona i to sporo.

Edytowane przez Jarol

Opublikowano

Pomiar jest spaprany co tu gadać. Waga nieprawidłowa, jak już zostało napisane średnica koła tez się nie zgadzała pomiar serii od 1200, a moda od 1800. Seria słabiutka i przyrost podobnie. Mod kiepski to wagą kombinowane :decayed:

Edytowane przez Tom A4

Opublikowano
  • Autor

Kurka mać . No to trzeba jechać reklamować

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

I jeszcze wykres jako taki to jest brzydki - poszarpany.

:)

Opublikowano

Witam. Chciałbym się pochwalić. Dziś bylem na chamowni i oto wynik na poniższym zdjęciu. Narazie tylko tyle bo był problem z filtrem cząstek ale w czwartek jadę na wypalenie i poprawę softu . Ale jak narazie jestem mega zadowolony z efektów . Pozdrawiam

51ebdf828ca09bd557868ba98c71c8c1.jpg

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Hamownia była stacjonarna czy drogowa?

Opublikowano
  • Autor

Stacjonarna

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Czyli wszystko ok, koledzy wczesniej wyciagneli zbyt pochopne wnioski.

Edytowane przez ?ukasz13

Opublikowano
  • Autor

Czyli wszystko ok, koledzy wczesniej wyciagneli zbyt pochpne wnioski.

A czy mógłbyś mi to przetłumaczyć z naszego na nasze?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.