Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.9 TDI AFN + AFTOMAT] nowy grill SSSS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
malutkie te fele oj malutkie ( ja zimówki mam 17 ) i są za małe

no ja jakbym miał taki silnik jak ty to pewnie na 18albo 19 calach bym jezdził, ale mam jeszcze kiblowatą droge do pracy i rozsądek podpowiedział 16 cali...

spoko :biggrin:

Opublikowano

Witam

Mam pytanie odnośnie tych felg ABT ile mają cali i jakie pieniądze

0309_20z_audi_a4_1_8ti_front_side_view.jpg

Opublikowano
  • Autor
Witam

Mam pytanie odnośnie tych felg ABT ile mają cali i jakie pieniądze

17 cali 1600 PLN komplet.

[ Dodano: 07-03-2007, 16:25 ]

NOWIUTKIE ALUSY Z NOWIUTKIMI OPONKAMI WYLĄDOWAŁY!!

ZAPODAJE FOTKI

fota1pk7.jpg

fota2up1.jpg

fota3gb7.jpg

:a4fan:

[ Dodano: 07-03-2007, 16:51 ]

jeszcze tylko lusterka lakieruje i nic więcej nie kombinuje.

Opublikowano
Witam

Mam pytanie odnośnie tych felg ABT ile mają cali i jakie pieniądze

17 cali 1600 PLN komplet.

[ Dodano: 07-03-2007, 16:25 ]

NOWIUTKIE ALUSY Z NOWIUTKIMI OPONKAMI WYLĄDOWAŁY!!

ZAPODAJE FOTKI

Obrazek

Obrazek

Obrazek

:a4fan:

[ Dodano: 07-03-2007, 16:51 ]

jeszcze tylko lusterka lakieruje i nic więcej nie kombinuje.

slcznosci... moj ulubiony wzor oryginalnych felg Audi (czuje sentyment - sam mialem takie :) )

Opublikowano

Bardzo ładnie niuńka wygląda :smile:

Szacuneczek :a4fan:

Opublikowano

No i brawo!!! Autko wygląda świetnie na tych alu!!! Mi się podoba :wink: Ja też mam takie alu, ale teraz męczę się jeszcze na zimówkach i brzydkich stalówkach :cry: Ale może w ten weekendzik już zarzucę alu :cool: I będzie git, no i muszę umyć autko, bo brudne :rolleyes::rotfl:

Opublikowano

No super, felgi rewelka :exclaim: (mam takie same) :wink:

jeszcze tylko lusterka lakieruje i nic więcej nie kombinuje.

Polakieruj też klamki będzie miodzio :a4fan:

Opublikowano

Właśnie polakieruj klamki bo jakoś tak wygląda

Opublikowano

i ja też mam takie felgi :cool: tyle, że na zimę :wink:

Opublikowano

No ładnie podoba mi sie :wink:

Opublikowano
  • Autor

no felgi też mi sie bardzo podobają szukałem takich chyba z miesiąc dobry, wszystkie porysowane były na allegro aż tu koleś wyatwił aukcje że ma nowe, w godzine od wystawienia aukcji były juz moje :lol::a4fan:

Opublikowano
NOWIUTKIE ALUSY Z NOWIUTKIMI OPONKAMI WYLĄDOWAŁY!!

to tez mój ulubiony wzór oryginalnych "16 :exclaim:

ile teraz kosztują :question:

ja też mam takie felgi tyle, że na zimę

hehehe a ja wiem jakie śliczności masz na lato :wink:

Opublikowano

mam caly komplet takich felg z oponami P6000 sport 205.55.16 w garazu ostaly mnie sie jak zmienilem na 18" oddam tanio jak komu sie chce do mnie pofatygowac :D:quattro:

Opublikowano

mysle ze pracujac w aso mogles wybrac lepiej!

ale skoro tak wybrałes to do tego modelu to dobry wybór :quattro:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

nadchodza nowe zmiany tak jak pisałem zbliża się czas lakierowania lusterek, no i zamówiony mam grill oryginalny z S4, zobaczymy jak to bedzie wyglądało, zastanawiam się nad lampami ala S4 ( nie zintegrowane z kierunkami ) no i xenon moze jakiś zobaczymy.

apropos mam problem i nie moge avatarka podmienić próbowałem już wszystko łącznie z mailem do kolegi Hugo ale nic nie pomogło :cry:

[ Dodano: 04-04-2007, 19:53 ]

fotki grilla

grill1bm6.jpg

grill2vs9.jpg

:audi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.