Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dziwny objaw nie dogrzewa się


iciek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam dziwny objaw w moim AFN wymieniłem czujnik temperatury na oryginalny g62 i termostat również aso, zalałem płynem g12 i po odpowietrzeniu na zegrach jest niecałe 90 a na kanale 49 climatronica 79-80C.Przy zewnętrznej temperaturze 22st wskaźnik temperatury dźwiga się po około 5 kilometrach jazdy. Gdzie szukać problemu skoro obydwie części wymienione na oryginalne a silnik dalej się nie dogrzewa max 80C przy temperaturze zew.28C. Gdy puszczę nawiew na maxa na HI to zegarach spada do z niecałych 90C do 70C a na kanale 49 z 79-80C do 75-74C. Muszę dodać teraz jeszcze że po włożeniu starego czujnika seryjnego i uzupełnieniu płynu na zegarach trzymie równo 90 stopni a po odkręceniu ogrzewania nie opada wskaźnik tylko na kanale 49 opada do 83-82 a jak ciepłe powietrze jest zakręcone to trzyma tak 85-86C.Więc gdy na kanale 49 jest już tak 84 C to jest już ok?

Edytowane przez iciek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co wymieniałeś czujnik temperatury skoro stary dobrze działa? Jedyne co mi przychodzi do głowy to że nowy czujnik jednak nie jest oryginalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...