Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wyciecie drugiego katalizatora


pet3r

Rekomendowane odpowiedzi

witam, poprzedni wlasciciel mojego autka (A4 2.6Q) wymienil katalizator (ktory sie posypal) na strumienice. wlasnie mam do wyciecia drugiego kata (z powodu walnietej sondy, ale o tym potem) i chcialbym wspawac tam kawalek rurki z pcv..... :mrgreen: zart z tym pcv ale sprawa generalnie powazna, czy wyrzucenie drugiego katalizatora bedzie mialo jakis wplyw na osiagi/spalanie/zywotnosc silnika i ukladu wydechowego? nie chce drugiej strumienicy, jakos nie podoba mi sie to, ze zaglusza mily basik V6 :)

tak w ogole czy wywalenie kata cos da? bylem dzis na VAGu i elektryk powiedzial, ze prawa sonda podaje zle wyniki, dlatego auto pali wiecej. wg niego wspawanie tam rurki bedzie mialo pozytywne skutki, potem trzeba bedzie 'oszukac' sonde lub ja wymienic. czy powinienem mu wierzyc? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już się wycina z jednej strony kata to trzeba i z drugiej............Coś tam może odczujesz na mocy, ale ja proponuje powstawiać takie same rurki po obu stronach żeby przepływ spalin był taki sam.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przerabiajac wydech musisz sie liczyc z tym ze cisnienie musi byc wszedzie takie same i optymalne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...