Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 1.8T Nogaro Blue By CreShu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No brakuje :D kupiłem w LPG na gwarancji jeszcze. STAG 4- wtryski Hana itp. Chce kupić grill z s lub rs taki jakby siatka; )

Jako że nic ostatnio nie dodawałem to zrobię mały uptade. Zmienione ostatnio:

*rozrząd komplet INA

*pasek wody, pasek alternatora

*klocki, tarcze ferodo + łożyska FAG

*płyn hamulcowy bosch

*filtry wszystkie + oleje

*2x przeguby + 1 półoś

*remont zawieszenia

*wymiana tulei tylnej belki

*sonda lambda

*wycieraczki :D

*komplet świec BERU

*Uszczelka pod klawiaturą

*wymieniona odma

*zawór dv

Edytowane przez CreShu

Opublikowano

Doinwestowałeś, odpycha sie to juz tak jak na 150KM?

Opublikowano
  • Autor

Tak troche $$ poszło, ale jedzie.. oj jedzie <3 W końcu osiągnąłem swój cel aż chce się w nią wsiadać nie to co wcześniej :P

Opublikowano

Odczuwalna różnica przy hamowaniu? Mam na myśli wymianę płynu, lepiej teraz pedał hamulca chodzi i reaguje? :P

Opublikowano
  • Autor

Właśnie mam problem z pedałem gdyż siła hamowania wszystkich kół jest bdb ale pedał reaguje dopiero hmm od 1/3 skoku a nie od samej góry, myslałem ze wymiana płynu coś da..niestety.. efektu brak ;)

Opublikowano

Ja bym na twoim miejscu ramkę grilla na czarno plasti dipem pomalował

sorry za OT ale pytanko mam, jaka jest różnica między malowaniem plasti dip a zwykłą akrylową farbą ? no i czy plasti dip nada się do plastików wnętrz ? :decayed::banan:

Opublikowano

Ja bym na twoim miejscu ramkę grilla na czarno plasti dipem pomalował

sorry za OT ale pytanko mam, jaka jest różnica między malowaniem plasti dip a zwykłą akrylową farbą ? no i czy plasti dip nada się do plastików wnętrz ? :decayed::banan:

bo dipa można zerwać jak się znudzi a co do plastików wnętrz to lepiej struktura bolla

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6555131558

Opublikowano

Do b5 nie lepszy połysk ? :)

Opublikowano

Ja bym na twoim miejscu ramkę grilla na czarno plasti dipem pomalował

sorry za OT ale pytanko mam, jaka jest różnica między malowaniem plasti dip a zwykłą akrylową farbą ? no i czy plasti dip nada się do plastików wnętrz ? :decayed::banan:

bo dipa można zerwać jak się znudzi a co do plastików wnętrz to lepiej struktura bolla

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6555131558

czyli plastiki na zewnątrz też można pomalować w ramach ''odświeżenia'' ;)

spoko, więc plasti dip nie dla mnie, a co do strukturalnej farby to właśnie takową chcę zakupić jednak w postaci farbki, malowałem już sprejem i mi się wytworzyła chropowata powierzchnia, teraz pocisnę z kompresora

Opublikowano

Do zewnątrz wystarczy JET Black Exterior Trim Restorer od Shiny Garage będziesz zadowolony :)

Opublikowano

Błażej zaworek n75 masz 100% sprawny? Bo potrzebuje podmianki może by się kiedyś spotkał :guma:

Edytowane przez --Rafcio--

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Tak jeżdżę na swoim. co prawda kleiłem go kropelką bo ktoś zdobywał na nim doświadczenie i go rozebrał :D Na szczęście działa ;p


Jako że nadeszła zimowa pora to wskoczyły zimóweczki 16 cali a w dodatku:

*krociec wody z oringami + nowy płyn chłodniczy

*Napinacz paska alternatora

*Wymiana poduszki pod skrzynią

*Montaż centralnego zamka z pilota z alarmem

*Montaż podłokietnika

*Montaz przełącznika kierunków z tempomatem

*Wymiana podświetlenia zegarów na 2 a'la FL białe zegary czerwone wskazówki ;)

Auto w końcu jedzie i odpycha się jak na 150KM :) Frajda z jazdy w końcu nadeszła. Plany na nowy rok to tak .. ;) Remont silnika pierścionki + planowanie głowicy wymiana gumek zaworowych, wymiana sprzęgła i dotarcie zaworów, wymiana komplet uszczelek, wałki z 1.8, wymiana przepływki, ICek z przodu, większe wtryski i jedziemy to stroić na hamownie ;)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

myslałem ze wymiana płynu coś da..niestety.. efektu brak

zapowietrzony uklad

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Jako że mamy jako taką "wiosnę" trzeba było coś pomodzik tak więc do audiczki wpadło:

*Nowa złączka wydechy gdyż się przepaliła

*Lampki audi po otwarciu drzwi na ziemi

*Dywaniki welurowe audi

*Alusy ori 17 sline audi

*Nowe klocki przód

A tak o to się prezentuje ;)

Audi nowe.jpg

Opublikowano
  • Autor

18261547_612021778992893_178366721_o.jpg

Opublikowano

Te lampki audi po otwarciu drzwi skąd brałeś? Masz jakiś link jakie pasują?

Opublikowano

:thumbup1: musimy się kiedyś spotkać, bo muszę przepływkę na chwilę podmienić. Chyba pod lampami tylnymi te listwy musisz pomalować. Ogólnie w dobrym kierunku idziesz, będzie piękna sztuka.

Edytowane przez --Rafcio--

Opublikowano

Wypadaloby jeden element domalowac pod kolor ;)

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Wiem wiem, ale jak zakupie zderzaki polift maske i blotniki przod to od razu i te plasticzki domaluje;) Lampki kupiłem na wish.com. Tak się prezentują. Rafciu nie ma problemu pisz pw i sie stykniemy ;P Zdjęcia jak wygląda w środku i te lampki. ;)

18289714_612581818936889_159803195_o.jpg

18318542_612581805603557_129546892_o.jpg

18296856_612581798936891_35502902_o.jpg

Opublikowano
  • Autor

Słaba jakość zdjęć, telefon niby 13mpix a na kompie c**joza jak nie wiem ;P

17500239_593387717522966_256773383_o.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.