Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja A4 Quattro 1.9 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:quattro: Szukam ladnych alu 17 lub 18 A ta srebrna to moja stara A4

P2170070.jpg P2170071.jpg P2170072.jpg

P2170073.jpg P2170106.jpg

zdj08_06_2006084.jpg zdj08_06_2006134.jpg

zdj08_06_2006135.jpg zdj08_06_2006137.jpg

Opublikowano

ładny Avancik w TDI .... :twisted:

Opublikowano

Jedna i druga nisko stoi, pieknie to wygląda, ta srebrna to sztos, jaki masz tam rozmiar felg i opon, cos czuje ze szybciej sie zajme obnizeniem mojego :lol:

Opublikowano

wcześniejsza ładniejsza :wink: jak to sedan :D czy właściciel tego srebrnego też jest w klubie :?: a co do tego obecnego to świetny silnik i trakcja. no i troszke nowszy :smile:

Opublikowano

ciekawy kolor, rzadko spotykany. obydwie sliczne, ciezko mi ocenic ktora ladniejsza :P jesli moge czepiac sie szczegolow, to nie podoba mi sie miejsce mocowania plakietki quattro na grillu - przesunalbym ja kilka cm w lewo (patrzac od przodu auta)

Opublikowano

no oba fajne ale srebrna ładniejsza no i ta navi kurde może sobie wstrzyknę taki patent. :a4fan:

Opublikowano

Piękne :eek:

W obu wymiatają konsole środkowe :P

TDI i quattro usprawiedliwiają avanta :P ;]

Opublikowano
czy właściciel tego srebrnego też jest w klubie :?:

Tak :exclaim: Własciciel tego Avanta :wink:

ta srebrna to moja stara A4

Obydwie ładne, Avant fajny,mało spotykany kolorek. :a4fan:

Opublikowano

obie sztuki są ładniutkie, a to navi powala mnie zwłaszcza w tym srebrnym - nie ma klimy a navi ma, normalnie szok :eek: aż mi się wierzyć nie chce :eek:

Opublikowano
  • Autor

Obydwie navi sam montowalem :quattro:

Opublikowano

Fajne furaki :) Obydwa :):quattro::a4fan:

Opublikowano

kombi jest ładne...ale sedan piekny :twisted:

Opublikowano
  • Autor

Na wiosne ruszam z zawieszenim i alu i dokladka drugiego interculera a pozniej sowt :quattro:

Opublikowano
dokladka drugiego interculera a pozniej sowt :quattro:

a gdzie chcesz go założyc ... po prawej stronie (po lewej stojac przodem do auta) :question:

napisz cos wiecej ......

Opublikowano
  • Autor

Ford Galaxy TDI ma podluzny interculer i ja chce go zalozyc pod dolne kratki zderzaka chya ze maci jakis inny pomysl :quattro:

Opublikowano
Ford Galaxy TDI ma podluzny interculer i ja chce go zalozyc pod dolne kratki zderzaka chya ze maci jakis inny pomysl :quattro:

a zmiesci sie ..... :question:

mysłałem ze chcesz taki sam jak oryginalny tylko po drugiej stronie .... :wink:

a tak zapytam ..... po co chcesz to robic ... :question: z nowym programm oryginalny tez da sobie rade ....

Opublikowano
  • Autor

mysle ze sie zmiesci a po drugiej stronie nie ma miejsca bo sa tam klamoty od klimy juz sprawdzalem

a tylko z orginalnym max 140 KM i przy upalach szybko slabnie samochod :quattro:

Opublikowano

:quattro: avant :cool:

kolor fajny, nawet bardzo :cool:

Opublikowano

Piekna ... ta srebrna :biggrin: Czemu sprzedales ?? Avant moze byc, ale avant hehe :lol:

Opublikowano

Noszzz najpiękniejszy kolor A4 w Avancie jaki może być. Dzisiaj widziałem taką na żywca - wygląda bajecznie. Teraz należy ją puścić trochę w dół i na wiosnę obuć w jakieś przyzwoite pantofle.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.