Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Który przegub


lukaseq1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) mam zamiar jutro wymienic przegub zewnetrzny bo szczela mi jak krece w prawo, tylko teraz sie zastanawiam który to bedzie lewy czy prawy. Kiedys dawno dawno temu kupilem przeguby z alledrogo i jeden sie rozsypał po tygodniu i wymienilem na oryginalny tylko własnie nie pamietam który to był, dodam ze gumy na przegubach sa całe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczysz, że ktoś tu wróżyć potrafi? :kox::facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak by nie było jest tu paru magików :D kiedys słyszałem ze jak szczela przy skrecie w lewo to lewy jak w prawo to prawy, chcialem sie tylko upewnic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być chyba głuchym żeby nie ogarnąć który przegub strzela.

I niech nikt mi nie pisze że nie idzie poznać z której strony przegub się odzywa, bo jezdziłem wieloma autami i nigdy nie miałem problemu z diagnozą czy lewy bądź prawy.

Jak komuś tak ciężko to skręcić koła na maxa w jedną lub drugą i ruszyć a osoba z zewnątrz będzie słyszała.

Ps. Nie szczela tylko strzela.

Wiem że polska trudna język ale bez przesady :D

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Hezen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów. Wskocze do rozmowy i spytam tak: czy przegub wew. jest wymienny. mój mechanik mówi że krzyżak na półosi jest niezbijalny i chce kupić w Jasienicy używkę za jeszcze powiedzmy nie wielkie pieniądze a ja nie wiem co robić.nowe są niby za 160zł/szt jakieś włoskie gość mi oferował. Ktoś coś rozsądnego doradzi. Dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...