Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowe światła (bixenon) czy pasują


salon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

potrzebuje kupić nowe BiXenony do Audi a4 B7 S-line. Okazało się ze wersja S-line z białym kierunkowskazem jest sporo tańsza (rownież bardziej mi sie podoba) jednak sprzedający nie był pewny czy będą pasować np. mocowania. Z tego co widze to montowane one były od roku 2006 a moje audi jest z 2005.

Wiecie może czy będą pasować ?

Poniżej link do tych które chciałbym kupić (tu akurat z Allegro gdzie gość zapewnił mnie ze beda pasować)

http://allegro.pl/lampy-audi-a4-b7-xenon-bixenon-s-line-lewa-prawa-i6005744982.html

Z góry dzięki za szybką odpowiedż - chciałbym je zamówić jak najszybciej bo Andzia stoi bez oczu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy będą pasować, ale fakt czy są tańsze to temat do dyskusji. Cena którą masz w aukcji to jest dosyć drogo.

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dogadałem się na 1400 z przesyłką przez przetwornic (moje będą pasować?). To już chyba lepiej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Okazało się ze wersja S-line z białym kierunkowskazem jest sporo tańsza (rownież bardziej mi sie podoba) jednak sprzedający nie był pewny czy będą pasować np. mocowania.

Lampy z białym kierunkowskazem są droższe niż z pomarańczowym.

Uważaj na tego sprzedającego

Lampy Audi A4 B7 Xenon Bixenon S-LINE Lewa Prawa (6005744982) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.

, bo ma dużo lamp kombinowanych, rozklejanych itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się ze wersja S-line z białym kierunkowskazem jest sporo tańsza (rownież bardziej mi sie podoba) jednak sprzedający nie był pewny czy będą pasować np. mocowania.

Lampy z białym kierunkowskazem są droższe niż z pomarańczowym.

Uważaj na tego sprzedającego

Lampy Audi A4 B7 Xenon Bixenon S-LINE Lewa Prawa (6005744982) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.

, bo ma dużo lamp kombinowanych, rozklejanych itd.

Potwierdzam, ten sprzedający naprawia lampy, robi jedną lampę z trzech innych, radzę omijać go z daleka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to lepiej kupić nowe lampy DEPO ? Gość w rozmowie telefonicznej twierdził że lampa jest z demontażu - nie jest rozkładana wg. niego - można to jakoś zweryfkować ?


To nie lepiej za 1000zl kupic od Gwerty?

Cześć, co masz dokładnie na myśli ? Bo sprawdzałem forum i nie widze żeby akurat ktoś sprzedawał coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


to lepiej kupić nowe lampy DEPO ? Gość w rozmowie telefonicznej twierdził że lampa jest z demontażu - nie jest rozkładana wg. niego - można to jakoś zweryfkować ?

mając lampę w ręce widać przeważnie że była rozklejana. Reflektor w b7 bardzo łatwo rozkliejć i ponownie skleić, wystarczy podgrzać w piekarniku przez kilka minut i lampa łatwo się rozkleja.

Nowych lamp zamienników raczej unikaj, ich jakość jest kiepska. Poszukaj zaufanego sprzedawcy który sprzeda Ci lampy nie kombinowane w dobrym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeżeli zaryzuje i mimo wszystko kupie od tego gościa (zależy mi niestety na czasie bo wyjeżdżam) to czy moja przetwornica będzie pasować to oferowanych lamp z Allegro ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a jeżeli zaryzuje i mimo wszystko kupie od tego gościa (zależy mi niestety na czasie bo wyjeżdżam) to czy moja przetwornica będzie pasować to oferowanych lamp z Allegro ?

Jeżeli masz bixenony nieskrętne i kupisz lampy nieskrętne to przetwornica będzie pasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za info. Faktycznie ten gosc z aukcji okazal sie jakims kretaczem. Jak zaczalem dokladnie wypytywac i prosic o zapewnienie ze jest ok oraz o gwarancje - nagle lampy "juz sie sprzedaly" - mimo ze na Allegro caly czas sa.

Login - "twojskuter_pl" - rowniez nie polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dostanę lampy skrętne od innego allegrowicza, jak je obejrzę to dam znać czy jest godny zaufania i dam namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowiem dobry dowcim zafundowany wlasnie przez PZU:

Skradziono mi dekielki I rozwalone zostaly reflektory - o ktore rozchodzi sie w tym temacie. Pakiet w PZU - wymiana na oryginalynch czesciach. Wycena PZU: 800 zl .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na jedną używaną lampę może ledwo starczy...

Ja kupiłem lampy u tego gościa:

http://allegro.pl/lampy-przod-bi-xenony-kompletne-biale-audi-a4-b7-i6249490581.html

Wszystko wydaje się ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...