Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K


KoJ@K

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.07.2018 o 21:01, marcin_o23 napisał:

EEEEE, pompei lepsze, te są słabe i odsłaniają brak hamulca, zresztą przy takich szparach miedzy ramionami to 345 wygląda biednie

Polać mu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te by ładnie siadły :naughty:

 

 

IMG-20180415-WA0000.jpg

niche-verona.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee nimają wklęsu te felgi :(

dekielki nie pamiętam, ale chyba 60mm. Jak Ci to potrzebne i chcesz to moge zmierzyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, KoJ@K napisał:

 

dekielki nie pamiętam, ale chyba 60mm. Jak Ci to potrzebne i chcesz to moge zmierzyć. 

 

Jeśli nie był by to problem to bardzo bym prosił o zmierzenie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cisza w temacie, auto stoi już ponad 3 miechy w miejscu... S-line sprzedany, a S4 się maluje...trzeci miesiąc ...

W głowie już coraz większe myśli o sprzedaży auta...

Dlatego po tak długim postoju i nie działaniu przy aucie zostaje zakupiona kiera multifunkcja z B8 i zostaje jeszcze dokupić moduł kierownicy i taśmę. Teraz pytanie czy wcześniej założy się zderzak/kiera czy auto wcześniej się sprzeda... ?

jUDrijP.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie do nie dawna jeszcze o tym nie myślałem, dopóki nie zaczął mnie tu jeden taki wypytywać, dopytywać o auto, a ja mimo że nie byłem nastawiony na sprzedaż to zgodziłem się, żeby przyjechał oglądać brudny odstany samochód ;) no i jak tak zaczął dopytywać dopytywać itd to se myśle, no czemu by nie, może akurat coś teges ... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tak, rozmawialiśmy, kolega zaakceptował "niedociągnięcia", potargował i cena wstępnie była już ustalona, można powiedzieć że odpowiadała nam obu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ne ne, ja sobie to tlumacze w ten sposob, ze skor bylo juz 2x B6, to teraz kolej na ... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, KoJ@K napisał:

Ne ne, ja sobie to tlumacze w ten sposob, ze skor bylo juz 2x B6, to teraz kolej na ... :kox:

B7  ,no w końcu to zrozumiałeś :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, muunv napisał:

B7, wiecej kasy na mody zostanie 

Tak by było najlepiej... a po jakimś czasie dopiero B8:gicior:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, staniek napisał:

Po mojemu czai się na drugą b8  ;)

Ciepło cieplej ... Może nie że czaai, ale dużo sie przewija przez łeb...no i najsampierw to B6 by sie musiało dobrze sprzedać. Także jeżeli jest ktoś chętny dobrze położyć, by później mógł oglądać fajne, troche porobione B8 na 10' stylingu to zapraszammmmm po B6 ... :dance:

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...