Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K


KoJ@K

Rekomendowane odpowiedzi

Ale mi się zaciął w środku, a klapka jest zgrzewana i żeby się do niego dostać rozyebałem klapkę .... ? tzn po demontażu  wygląda bardzo nie estetycznie fch uuuj ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nowemu właścicielu się dobrze kierowało :dance: dzisiaj jeszcze zamówiłem nakładki, porobie jakieś duperelki i wtedy można sprzedawać z czystym sumieniem :whistling: aaaa i jeszcze olejek i filterki wpadną świeże :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu szkoda ? No ale,,, co ? :naughty: przecie nie wystawiam narazie nigdzie tego auta, tylko tutaj taka luźna gadka :) ale jak widać to nawet pół chętnego nima na takie łupy, więc cza dalej ładować w niego i narazie jeździć :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprzedawaj, za***isty projekt, kupę czasu i serca włożone, wydanej kasy i tak nie odzyskasz... Tęskniłbyś za nim hehe... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kratki halogenow zabezpieczone i sie wygrzewają przed zaąożeniem. Mimo że nówki to po nałożeniu powłoki wyglądają jak jeszcze bardziejsze nówki :dance:

qanYsm8.jpg

DiPcoAn.jpg

vNLt0Su.jpg

lDE7iHq.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie wszystkim się widzi, ale ja się jarrrRrram fc**j !! ? jednak Cupra tutaj to mus i tak też się stanie, że wjedzie :)

KOmlBVZ.jpg

yZMNynE.jpg

1sJG3Nz.jpg

 

Myślę jeszcze o oklejeniu czarnym matem dolnych przęseł między dolnym grilem, a kratkami - tak jak było w zdesiu S-line ... 

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KoJ@K napisał:

Wiem, że nie wszystkim się widzi, ale ja się jarrrRrram fc**j !! ? jednak Cupra tutaj to mus i tak też się stanie, że wjedzie :)

KOmlBVZ.jpg

yZMNynE.jpg

1sJG3Nz.jpg

 

Myślę jeszcze o oklejeniu czarnym matem dolnych przęseł między dolnym grilem, a kratkami - tak jak było w zdesiu S-line ... 

Dobrze to wygląda ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymał :P Trza było cały uzbroić i dopiero pokazać z zaślepkami itd itp.

Moje zdanie znasz, żeby coś z tym dołem zrobić, bo widać te szare coolery... żeby było podobnie jak na bocznych :)

Ogólnie nie jest źle, te boczne wloty fajne, agresywne no i uciekniesz trochę od forumowego standardu przodu s-line ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że dokładka od cupry przy tym zderzaku będzie dobrze wyglądać? Przy s-linowym wygląda obłędnie, natomiast dół zderzaka s4 ma trochę inne wykończenie więc może już tak fajnie się nie zgrać.
A nie myślałeś o dokładce gumowej? Sam się zastanawiam jak ona by wyglądała - widziałeś może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już chyba raczej kwestia gustu, mi osobiście w Sline tak średnio sie widzi cupra dlatego jej nie zakładałem (tym bardziej jak zakładają ją ci co jeżdżą na seryjnym zawiasie - wtedy to już kompletnie bezsensu wygląda) . No z tą  gumą też by mogło być spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...