Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K


KoJ@K

Rekomendowane odpowiedzi

@kamil-vag  - nie wiem czy po tym akurat trzeba by zmieniać coś w sofcie, tym bardziej że tu nima przepływki. Ale nie powiem, bo już się wstępnie dopytywałem ostatnio tunera o wizyte, wyjebke "odcinki" na postoju z 2500 obr ---> na koniec obrotomierza, popcorny jakieś i może drobne korekty się porobi, w kwestii zadymienia się zobaczy też ;) ale najpierw sam chce zobaczyć bez żadnego grzebania softu, czy coś ten kolektor da/zmieni, poprawi. 

@staniek pod taką klape jest już zrobiony dolot, więc bez sensu by było, żeby go znowu przerabiać, kombinować na rzecz troche innego kolektora :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delikatna wymiana butów zimowych 17' ----> 18' ;) i na szybko jakieś odszczurzanko ...

PtgJHdc.jpg

BvGySEB.jpg

4zYKsCK.jpg

0VIpark.jpg

Wxosln0.jpg

IzH90YA.jpg

 

I uziemiamy na chwile strupa na rzecz kolektora...przy okazji se lampy znowu rozbiore w między czasie ;)

 

JfPTIZE.jpg

a7Ei947.jpg

 

Tata i synek ;)

2RNqgaV.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało Ci się dobrze sprzedać koła ? 

No widzę pali Cię z tym kolektorem :P

Lampy - spróbujesz wyeliminowac parowanie ? Bo trochę chłodniej na dworze i u mnie też się zaczyna ?

Ja to mówię trzeba chyba jakąś antyparą je wymyć od środka :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynam się przyzwyczajać do wody w prawej lampie u Mateusza chyba ta sama paruje jak dobrze zauważyłem? Kamilu u Ciebie nie powinno być pary walcz z tym bo w bixie już się poddalem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.11.2018 o 21:11, KoJ@K napisał:

Mały modzik, co by to w końcu zaczęło jechać ... :dance:

rzecz udrażniająca drogi oddechowe, pozwalająca lepiej oddychać - i nie są to krople do nosa :whistling:

6BfkFTf.jpg

cmeVbXj.jpg

 

Tak wiem, że narazie nie wygląda to za smakowicie, ale pomalutku :hi:

Ja mam u siebie kolektor custom na bazie LTeka

37203624_1724256884318438_26832325942832

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi poszły na wymianke, moje 17' za te 18' , wzór ten sam, fajnie że te są szersze to tak w nadkolach nie zginą, no i większe :)

lampy będę rozkładał, bo przy okazji malowania zderzaka malarz mi prysnął z pistoletu ramki, no i se je założe i dlatego je rozklejam :)

@Kowi87 poka no ten Twój kolektor dokładniej. Jako baza zostały tylko kanały ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, KoJ@K napisał:

Delikatna wymiana butów zimowych 17' ----> 18' ;) i na szybko jakieś odszczurzanko ...

PtgJHdc.jpg

BvGySEB.jpg

4zYKsCK.jpg

0VIpark.jpg

Wxosln0.jpg

IzH90YA.jpg

 

I uziemiamy na chwile strupa na rzecz kolektora...przy okazji se lampy znowu rozbiore w między czasie ;)

 

JfPTIZE.jpg

a7Ei947.jpg

 

Tata i synek ;)

2RNqgaV.jpg

 Duzy jest skubaniec.

Zrob zdjecie od kanalow bo widze ze chyba trza zaslepic dodatkowe kanaly??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dwa boczne kanaly beda obcięte (jeden prawy i jeden lewy) przypatrz się, że środkiem te kolektory mają takie same wyjścia i rozstawy, więc boki do obcięcia i reszta spawanie. 

6KRV3gs.jpg

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda srodkiem wyglada na ten sam rozstaw.

Czyli tak na prawdę to w ciul z tym roboty.

Jeszcze w vp pol biegy bo nie ma klapy gaszacej.

Moze by dal elektryczna klape tak jak u Kowiego???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem czy tak w ciul ?! No samo sie nie zrobi w każdym razie ... ;) elektryczną klape można, tak jak ma daniel w B7, ale to już raczej kwestia sterownika lub jego pogrzebania ;) przecie klapy gaszącej nie trzeba dawać, tylko wiesz jak później wygląda gaszenie auta ... Jak stary kibel :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie trzeba grzebać Mati, normalnie napięcie podane na zaworek klapy gaszącej wysteruje i elektryczną klapę na zamknięcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale klapa jest gaszona podciśnieniem? a z drugiej strony jak już jest puszczone podciśnienie, klapajest kupiona, to co mi niby da zmiana na elektryczną klape ?! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic :P ja tylko Ci napisałem, że raczej by działała elektryczna i tyle ;) efekt taki sam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie Ci się udało z tymi kołami, sam chętnie bym moje zimowe na 18 wymienił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kamil-vag napisał:

Nic :P ja tylko Ci napisałem, że raczej by działała elektryczna i tyle ;) efekt taki sam :P

Dokladnie to taka inna opcja..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol to wystawiaj swoje i próbuj, może akurat ktoś chętny się trafi :)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakładki i podstopnica przyszły od żółtych, więc będziem lepić ;)

3pUlfoI.jpg

 

A ten zaś uziemiony :kox:

tWo1wdS.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie mierzylem ale raczej p&p nie bedzie, bo to zestaw od b8 ;) i teraz nie wiem gdzie je montować ? jakość jak za te pieniądze to moźe być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...