Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K


KoJ@K

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, granatowy napisał:

Mają. Są ponadczasowo piękne. Pasują do każdego samochodu grupy VAG.

Na tym zdjęciu wyglądają na większe od tych 19" letnich ?

 

Normalne ze czarna fela traci na rozmiarze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby ciemny pomniejsza, a jednak murzyni nie narzekają, wręcz przeciwnie ... :jerk:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KoJ@K napisał:

Niby ciemny pomniejsza, a jednak murzyni nie narzekają, wręcz przeciwnie ... :jerk:

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.11.2018 o 00:59, KoJ@K napisał:

Niby ciemny pomniejsza, a jednak murzyni nie narzekają, wręcz przeciwnie ... :jerk:

Ach Ci Twoi koledzy :grin:

Kończ już tego parcha, bo tylko stoi i stoi a końca nie widać :decayed: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła paczuszka z Koito Biled - teraz gdzie to upychać, B6 czy B8 ?! :eusathink:aaa chuuuu, najwyżej wpadną i tu i tu :yeee:

Qkb0kzO.jpg

O1Yva0X.jpg

JygMBNU.jpg

Aao89ML.jpg

pCiii1M.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no tamtych już się troche za dużo uzbierało, więc trzeba to pogonić troche :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pitolenie, ciemne felgi pasują jak ulał do jasnych kolorów ;) Z daleka zawsze będą się wydawały mniejsze od jaśniejszych felg, ale nie o to tutaj chodzi :D tym bardziej, że ciemne felgi ostatnimi czasy robią się co raz bardziej na modzie

b8 tylko w ruchu? bo b6 chyba tylko stoi? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak te biledy Ci wyjdą, ale podobno jesli chodzi o ilość światła i jego jakość to dobre ksenony jednak lepsze... te biledy fajnie dają z gładką soczewką ?

jak dasz rady to ogarnij zdjęcia porównawcze; q5 vs biled na 1 fotce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, pawelosinski83 napisał:

ciekawe jak te biledy Ci wyjdą, ale podobno jesli chodzi o ilość światła i jego jakość to dobre ksenony jednak lepsze... te biledy fajnie dają z gładką soczewką ?

jak dasz rady to ogarnij zdjęcia porównawcze; q5 vs biled na 1 fotce ?

Przeciez jest takie porownanie w temacie o przerobce w b5-tce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, pawelosinski83 napisał:

ciekawe jak te biledy Ci wyjdą, ale podobno jesli chodzi o ilość światła i jego jakość to dobre ksenony jednak lepsze... te biledy fajnie dają z gładką soczewką ?

jak dasz rady to ogarnij zdjęcia porównawcze; q5 vs biled na 1 fotce ?

xenon dorównuje conajwyzej zarówkom ledowym jako jego zamiennikom, z soczewką biled nie ma startu. Dopiero Bixenon na intemo3 świeci porównywalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co narazie testowałem tego bileda z ręki to napewno więcej światła i jest ono mocniejsze "w centrum", po bokach ciężko narazie porównać bez jazdy na aucie, ale wydaje mi się, że może być ciekawie. Intemo 3 - które to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawelosinski83 masz gdzies jakas fotke tego bileda na gładkim szkle? Pewny jestes ze to biled? Bo tutaj soczewka jest klejona do stelaża. 

Zrobiłem mały modzik i odcięcie w 50% już jest po mojemu :yeee:

 

95ijB4D.jpg

8TScyru.jpg

mSUJxcE.jpg

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kowi

niechcę zasmiecać tematu, ale  bardzo uogólniasz...  po pierwsze bixenon to wciąż xenon... mówię o dobrych projektorach, nie wynalazkach hidach i ledach H7... ciekawe czy takie niby za***iste intemo ma start na światłach mijania do nie-bixenona z hondy s2000... honda miażdży intemo szerokością i równomiernością światła... wiem bo miałem... Intemo jest ok, świeci dobrze, jest małe, ale jest co najmniej kilka dużo lepszych projektorów... ma też tą wadę, że trudno je zmodyfikować. Moje przerobione Bosche AL z B8 (gładkie szkło, zrobiona od podstaw nowa przysłona, podkładki) też deklasują intemo. Więc jeśli Bi-Led świeci porówywalnie to żadna rewelacja ?

@Koj@k

nie ma zdjęć...

soczewki trzeba odkleić i dać gładkie ZKW-R na dystansie, i usunąć ten dzyndzel z przysłony, dzieki tym zabiegom uzyskujemy z koito Bi-led to:

1629zjt.jpg

https://www.hidplanet.com/forums/forum/the-hidplanet-university/how-to-diy/63500-modding-koito-bi-led-v3-projectors

 

A tak poza tym to mi się marzy układ z tymi AL co mam w mijania + do nich przetwornice Hella Gen3 przerobione na 50W i w drogowych właśnie biledy koito ?

Koj@k - tak organoleptycznie - jest miejsce w lampach, żeby upchać biledy zamiast drogowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, a wczoraj wlasnie na tymbhidplanet szukalem zestawienia biled + gładkie szkło i nie mogłem znaleźć. Dzięki wielkie, napewno sie zaglebie w temat przy drugim komplecie, narazie rzezbie i próbuje z upchaniem do B8...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pawelosinski83 napisał:

@kowi

niechcę zasmiecać tematu, ale  bardzo uogólniasz...  po pierwsze bixenon to wciąż xenon... mówię o dobrych projektorach, nie wynalazkach hidach i ledach H7... ciekawe czy takie niby za***iste intemo ma start na światłach mijania do nie-bixenona z hondy s2000... honda miażdży intemo szerokością i równomiernością światła... wiem bo miałem... Intemo jest ok, świeci dobrze, jest małe, ale jest co najmniej kilka dużo lepszych projektorów... ma też tą wadę, że trudno je zmodyfikować. Moje przerobione Bosche AL z B8 (gładkie szkło, zrobiona od podstaw nowa przysłona, podkładki) też deklasują intemo. Więc jeśli Bi-Led świeci porówywalnie to żadna rewelacja ?

@Koj@k

nie ma zdjęć...

soczewki trzeba odkleić i dać gładkie ZKW-R na dystansie, i usunąć ten dzyndzel z przysłony, dzieki tym zabiegom uzyskujemy z koito Bi-led to:

1629zjt.jpg

https://www.hidplanet.com/forums/forum/the-hidplanet-university/how-to-diy/63500-modding-koito-bi-led-v3-projectors

 

A tak poza tym to mi się marzy układ z tymi AL co mam w mijania + do nich przetwornice Hella Gen3 przerobione na 50W i w drogowych właśnie biledy koito ?

Koj@k - tak organoleptycznie - jest miejsce w lampach, żeby upchać biledy zamiast drogowych?

Niestety mam inne zdanie na temat bosch AL, hondy nie znam bo nie interesuje sie tym autem, miałem żywcem porównanie miedzy bixenon na intemo3(generacja 3) z biled koito, koito swieci szerzej, odległość mniejwiecej porównywalna, ilość światła w biled bardziej równomierna, a co do faktu że xenon i bixenon jest porównywalny, wybacz nie jest. Wielkość soczewki odgrywa dużą role i to widać zaraz po montazu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...