Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K


KoJ@K

Rekomendowane odpowiedzi

jeden dzień leżenia i na następny pewnie już mobilizacja. Małymi kroczkami po tygodniu już pewnie krótkie spacery, a po miesiącu już będzie bardziej w głowie siedziało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W domku na szczęście już jestem i można się normalnie załatwiać do kibela, a nie w kaczki ;) jestem dobrej myśli, że w miare szybko będę mógł normalnie funkcjonować :whistling: 

Jeszcze raz dziękuje Panowie za dobre słowo :giveheart:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazyjnie trafiły sie heble S4 zaciski tył 300mm :cool1: jest ktoś kto zmieniał tył z 288mm na te z S4 i mógłby się wypowiedzieć coś na temat czy warto itd ? Tzn czy różnica jest duża i tak dalej ;) napewno duży + za wentylowane już tarcze, w sumie to - raczej nie ma  :naughty:

 

Ibkqms9.jpg

jAu4w1O.jpg

LtxXlWa.jpg

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zwolnieniu siedzi i zbiera graty :P Siły wrócą i z garażu nie wyjdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech siły i normalna sprawność wracają jak najszybciej, niech moc będzie z nami :naughty:

Jeszcze takie coś wyszło ostatnio:

VpDZN71.jpg

x02LFiw.jpg

TzKND9b.jpg

AZI3cDk.jpg

 

Niestety nie do końca to ładnie wyszło, bo przy malowaniu troche farby wlało się kurła gdzieś pod taśmę i odparzyło plastik :doh: najlepiej to chyba wyszła szybka - nieskazitelnie przejrzysta, 0 rysek :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Welkome bak !  ?

Upps  myślę nad takim samym modem nawet stare zegary przyniosłem z garage w celu demontażu !? Klawo wyszło. ?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupił hamuce a potem sie pyta czy warto zakładać:grin:zakładaj to i tyle.... :rolleyes:

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie wiem czy je gonić czy zakładać :whistling: chyba se je narazie zaloze na próbe, troche pojezdze i porownam, jak będzie dużo lepiej to pójdą w proszek i zostaną (przy okazji chciałbym zmienić kolor zacisku, tylko do końca nie wiem na jaki ) :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super zajebistej różnicy nie będzie, ale zawsze troszke lepiej:kawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma byc super hiper różnica :banan:

Szybke robiłem futerkiem i menzerną chyba lub Carpro a później średni padzikni menzerna 2500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, KoJ@K napisał:

Ma byc super hiper różnica :banan:

Szybke robiłem futerkiem i menzerną chyba lub Carpro a później średni padzikni menzerna 2500.

Muszę obgadać u siebie? złożyłeś te nakładki z b8, bo czekam na relacje z montażu by też zamowic? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny majule licznik :P a te zlewki w środku to co ? :P  czy to obdrapane ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na info jak te heble na tył ?
Okazało się że ziomek ma Eskę na graty a u mnie z tyłu póki co seria....teraz tylko jak to będzie hamowało jak przód 320mm a tył 300mm, nie powinno się wtedy z przodu dać 345mm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej komplet 345/300. 

Ale według mnie jak już masz 320 na przodzie, to na tył 288mm będzie wystarczające. 

 

@KoJ@K szybkiego powrotu do modów życzę, co chyba już się zaczyna  ;)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, boguc napisał:

Czekam na info jak te heble na tył ?
Okazało się że ziomek ma Eskę na graty a u mnie z tyłu póki co seria....teraz tylko jak to będzie hamowało jak przód 320mm a tył 300mm, nie powinno się wtedy z przodu dać 345mm?

Znajomy jezdzi na 320/300 i wszystko jest ok. U mnie siedzi 345/288 i tez wszystko bangla ...Chodz mysle by dac na tył 330 lub te wspomniane 300 chodz 330 wychodzi podobno taniej :D

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...