Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 2,6 ] Świdnik-moja A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oto moja grafitową A4. Zdjęcia były robione dzisiaj,na zdjęciach jest także A4 michal_z81.

Klasycznie :)-proszę o wyrażenie własnych opini. Pozdrawiam. Do zobaczenia. :a4fan:

:audi:

Rysunek2.jpg Rysunek3.jpg Rysunek4.jpg

Rysunek5.jpg Rysunek6.jpg Rysunek7.jpg

Rysunek8.jpg Rysunek9.jpg

Opublikowano

Ładne serie, parę poprawek i jest ok. , zazdroszczę 150 kucy...!!! :redface:

Opublikowano

Fajna furka tylko musisz troszeczkę ją dopieścić. :a4fan:

Opublikowano

Szkoda ze nie ma klimy ja juz tez tak mialem :quattro:

Opublikowano

jak na razie dobra seria, czas na tuning optyczny :wink:

Opublikowano

fajna ładna seria, kolega w czerwonej widac glebe zarzucił, a ty obniżasz?, kierownicy ci zazdroszcze, grzane foteliki są - tak jak u mnie :lol::a4fan:

Opublikowano

Witamy kolejne 2.6. Dobrze ze jest nas wiecej bo czujemy sie osamotnieni:) Ladny kolor.

Opublikowano

ładne A4 z V6...szkoda tylko ze nie :quattro:

Opublikowano
  • Autor
kolega w czerwonej widac glebe zarzucił, a ty obniżasz?,

niskie zawieszenie troszeczkę w zimie doskwiera, ale bliżej lata może się pokuszę o zmianę.

Opublikowano

Ładny sedanik,kolegi również. Tak jak koledzy pisali, trochę kosmetyki (felgi,lampy po lifcie) i będzie całkiem cacy :a4fan:

Opublikowano
  • Autor
Tak jak koledzy pisali, trochę kosmetyki (felgi,lampy po lifcie) i będzie całkiem cacy

Wiem- światła po lifcie na tył były dobrym rozwiazaniem- co do przodu to sie zastanawiam (przeciwmgielne są zespolone) i nie chciał bym ich stracić- te Boscha też mi sie podobają :)

Felgi są -jak będzie cieplej to je założe. :audi:

:a4fan:

Opublikowano
kolega w czerwonej widac glebe zarzucił, a ty obniżasz?,

niskie zawieszenie troszeczkę w zimie doskwiera, ale bliżej lata może się pokuszę o zmianę.

kwestia przyzwyczajenia :biggrin:

Opublikowano

klasyczna furka...i nie ma to jak V :a4fan:

Opublikowano

Przyjemne te sedany. Osobiscie wole kombi, ale V6 musi pieknie brzmieć :twisted:

Opublikowano
niskie zawieszenie troszeczkę w zimie doskwiera, ale bliżej lata może się pokuszę o zmianę.

heyka ziomek :lol: jak wyglądają lampki przód i tył widziałeś pewnie u mnie na ostatnim spociku :wink: a jeśli chodzi o zawiechę to zapraszam również do mnie napewno coś znajdziemy :wink:

myślę że najlepiej vogtlanda lub weiteca maxymalnie -35 i już będzie w miarę dobrze wyglądalo i da się jeździć :a4fan:

Opublikowano

Witam kolejne A4 w serii i jeszcze 2.6. Walnij jakieś fajne felgi bo a czwórka sama w serii jest ładna i nie trzeba nic zmieniać chociaż każdy ma inny gust. Gratuluje zakupu. Agrabsabi nie byłeś ostatnio przypadkiem w wawie?

Opublikowano
Agrabsabi nie byłeś ostatnio przypadkiem w wawie?

miałem być ale spocik w lublinie mieliśmy będę w sobotę i niedzielę :biggrin:

fotkami się nie sugeruj trochę zmieniłem niunię :a4fan:

Opublikowano
  • Autor
35 i już będzie w miarę dobrze wyglądalo i da się jeździć

ciekawa alternatywa :smile: ,tylne lampy na Twojej :a4fan: wygladały ok- ale ja wolałbym do mnie po lifcie"oryginały" - a co do przopdu to - hmmm te "angel"- troszeczkę parują- to wada fabryczna?

Opublikowano
ciekawa alternatywa ,tylne lampy na Twojej wygladały ok- ale ja wolałbym do mnie po lifcie"oryginały" - a co do przopdu to - hmmm te "angel"- troszeczkę parują- to wada fabryczna?

niestety mają źle wykonane odpowietrzenie (niektóre) i różnica temperatur swoje robi :cry: niektórzy użytkownicy ratują się małą dziurką w dolnej części podobno to pomaga :rolleyes:

a co do lampek po lifcie to jestem również na tak :a4fan:

(nie założyłem tylko dlatego że postanowilem maxymalnie przy moim kolorze ściemnić auto) :wink:

co do zawiechy jak się kiedyś tam przy okazji zdecydujesz to zapraszam :a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.