Treść opublikowana przez Piuriel
-
S4 430KM Sida w P&M MOTORSPORT
6
-
[AFF B5] Jak sprawdzić czy był robiony chiptuning?
pojechac na hamownie :th:
-
[B5 AEB] zamiana turbo na turbine z TT co sądzicie o tym??
wydech 2,5" bedzie wystarczajacy. A o wtryskach juz myslales?? Jak zakladasz wieksze turbo to i wtryski wieksze noi intercooler
-
12 lat opony jeszcze z kolcami dunlop
Gienio chyba z choinki spadles... na młotek. Nigdy, ale to nigdy nie mialem opony starszej niz 4 lata. W tym roku wyrzucilem zimowki z ladnym 5mm bierznikiem, bo mialy 4 lata i na mokrym jak na lodzie jechaly. Naucz sie odruznic pojecia nowka i nieuzywka...
-
[B5 AEB] Gdzie numer skrzyni biegów ??
Panowie, gdzie znajde nr. skrzyni biegów w moim A4 Avant 1.8T 1996r AEB??
-
[AEL 2.5 TDI] by TTC
Dzieki ... Tez jestem zadowolony bardzo
-
[AEL 2.5 TDI] by TTC
silnik to AEL 2.5 TDI R5 czyli 140 koni seria w Audi A6 z 1996roku Fajnie jakby dalo rade tak strzelic ze 200km i ze 4xxNm
-
[AEL 2.5 TDI] by TTC
dzieki za odpowiedz. A ile dmuchnie seryjne turbo i czy aby je w pelni wykorzystac musze zmieniac szpryce??
-
[AEL 2.5 TDI] by TTC
Witam koledzy! Znalazlem cos takiego : http://www.streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=44056 Czy jest to silnik AEL czy jakis zupełnie inny?? Jezeli inny to czego potrzebowal AEL aby złamac 200 kucy i jakies 450Nm?? I kolejne pytanko jaka wydajnosc ma seryjny garret w AEL?? Przepraszam, ze pytam na forum A4, ale na audimania nikt nic niewie.
-
Audi A6 2.5TDI R5
Wiem panowie, ze nie to forum, ale na AKP nikt mi nie odpowiedzial. Silnik to rzedowa 5cyl. 140kuni seria. Wydech kwas 2.5" fmic i teraz moje pytanie: Co z tego wyniknie po dobrym programie?
-
[S4 2.7T] Wykres do oceny
Sprawdz turbiny ( lub Ktoras z nich), moze byc juz luzik na walku i to powoduje falowanie przy pewnych predkosciach obrotowych wirnika.
-
[B5 1.8T] Gdzie jest turbina
Zobacz czy z Lewej strony (patrzac od przodu) przy nadkolu za lampa na dole masz intercooler.
-
Zmiana programu na 193 konie lub 230 pomoc
i wtryski...
-
[A4 Avant AFN] ABT Steuergerat
ja mialem wpis z oettinger i wpis o mocy 190kuni. Wyszło 161 km
-
[B5 1.8T] czip + gaz
Witam. Autko po kapitalce: -Nowe tłoki -Głowica -Zawory -Zregenerowane Turbo (nowy wałek) i wszystkie uszczelniacze zaworowe, uszczeleczki i cala reszta tip top. Jak widac troche zainwestowałem i wolałbym aby mi sie nie posypalo nic. Kolega ma ten sam silnik tylko w Leonie 2001r i założył cacy sekwencje... Co roku turbina nadaje sie do regeneracji. Dodam, ze auto nie pałowane na zimnym, turbo zawsze studzone po jezdzie a mimo to taki problem. A teraz pytania: Czy moge dokonywac modyfikacji silnika po zalozeniu i zestrojeniu gazu (np. sofcik, wydech itp.) ?? Jak faktycznie wpłynie to na trwałość silnika??
-
[B5 1.8T] chip tuning
bez wtryskow to troche ryzykowne...
-
[B5 1Z] Moc przybyła !
Gratki projektu. Jeszcze tylko turbinka i pompka i bedzie pieknie zapinal.
-
1.9 TDI 110KM - 190KM
satysfakcjonujace, bo opis dokladny... ceny sa jakie sa...
-
1.9 TDI 110KM - 190KM
link nie dziala Ale twoja odpowiedz mnie najbardziej ze wszytkich satysfakcjonuje. Jak bedzie 175kuniów to przeciez nie umre... Autem jezdzic ma tez zona Turbinka to cena nowki czy uzywanej, bo cos tanio...
-
1.9 TDI 110KM - 190KM
No nareszcie. Wiem chyba juz wszystko. Myslalem, ze bedzie gorzej, ale teraz spokojnie i do celu. Dzieki panowie
-
1.9 TDI 110KM - 190KM
Tobie proponuje rezystor z allegro to zlapiesz z 800 kuni
-
1.9 TDI 110KM - 190KM
w łodzi basmot jest tanszy... Dobrze, ze mozna robic te mody na raty... czy jak kupie turbo od 130KM tdi z kolektorem to bedzie to pasowalo?? i na ile kucy mi ono wystarcczy?? [ Dodano: 23-02-2007, 19:32 ] dodaj do tego dól od PD-ka ....
-
1.9 TDI 110KM - 190KM
Ok. To teraz jesl moglbym prosic o liste rzeczy ktore muszę kupic. Fmic: ok 700+zl Wydech: ok 1000+zl Wtryski: ??zl Turbinka (jaka??): ??zl Program: ??zl O czym zapomnialem?? Ps. Napisalem "bez zbednych dywagacji" bo wiekszosc postow schodzi z reguły z tematu pytania i chcialem sie przed tym uchronic :biggrin:
-
1.9 TDI 110KM - 190KM
Mozesz to poprzec swoim doswiadczeniem, czy to tak zasłyszana sumka?? Ewentualnie prosze jeszcze o wykaz (mniej-wiecej) co ile kosztuje.
-
1.9 TDI 110KM - 190KM
Panowie mam szybkie pytanie i proste zarazem... Z jak kasa mam isc do tunera aby z tego silnika zrobic ok 190KM i ok 400Nm? Prosze bez zbednych dywagacji na 5 stron