Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 AVANT LIFT SLINE x2 1.8 TFSI CJEB'13 by Doradca


doradca

Rekomendowane odpowiedzi

Taki cukierek dzisiaj kurier przywiózł - wyrwałem nówkę w tak śmiesznych pieniądzach ze szkoda było nie brać

eb3b54b2bafcc0begen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montujesz te koncowki fi100 ultera? Czy odpuszczasz temat? Pytam bo sam sie nad tym zastanawiam ew wymiana na 4 rurki z s4 tylko dyfuzor wtedy jest duzo brzydszy niz sline polift :(

Tapniete z SGS7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkładam - dla 1 cm nie będę wydawał 400 zł :) dołożyłbym 1000 i miał bym wydech cały zrobiony

Też przez chwilę myślałem o wydechu z S4 - ale podobnie jak Ty uważam, że dyfuzor jest o wiele ładniejszy w slinie poliftowym.


Zestaw felg i opon na zimę zamówiony :banan:

Felga ori od A5 8t0601025b ET28 17 cali 7,5J - nowe

4f60850cdb402ee7089c1db0c13469cd.jpg

Felga do najpiękniejszych nie należy - jednak priorytetem była oryginalność felgi i nowość.

A trafiły się felgi z A5 demo salonowe w dobrym $$$

Opony (pewnie będzie hejt)

Nexen WINGUARD SPORT 225/50/17

Dużo czytałem pochlebnych opinii na ich temat również na forum - mam nadzieje, że się nie zawiodę

Edytowane przez doradca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh no fakt piękna nie jest ale poprzednio jeździłem na stałówkach :P

W zimę jakoś nie zwracam uwagi na felgi tym bardziej że łatwo je można zniszczyć - a za 1200 zł żal ich był nie brać bo w tej cenie to najwyżej jakieś słabe chinole nowe bym dostał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejdą :) 15mm różnicy jest wiec bedzie praktycznie idealnie spasowane z nadkolem.

Nastąpiła zmiana felunku gdyż te uległy uszkodzeniu w transporcie i w zamian dostałem inny wzór :) tym razem od a8

https://shops.audi.com/en_GB/web/zubehoer/p/cast-aluminium-winter-wheel-in-7-arm-design-brilliant-silver-7-5-j-x-17-4h0071497--8z8-14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra to Twój wybór :) Z tego co pamiętam pisałeś że w planach masz rotory w 19". Nie lepiej było kupić zimowe opony na te felgi które już masz i przez zimę rozglądać się za rotorami ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotor albo Pompei na wiosnę bedzie w 19 - a na obecne 18 sline ma kupca na wiosne wiec sprzedaje te felgi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówi powiedzenie - szału nie będzie na tych zimowych felgach :wink:

Do zimy jest jeszcze trochę czasu - może znajdziesz coś lepszego :decayed:

xga3xj.jpg

Edytowane przez carrera369
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi zostają - tak jak wspomniałem nie zależy mi w zimę na walorach estetycznych, a bardziej na bezpieczeństwie. Dlatego szukałem koniecznie ori i nowych sztuk patrząc jednocześnie na atrakcyjną cenę :)

BTW opony już zamówione - będą w piątek juz u mnie i odrazu zakładam na auto bo już temp poniżej 7 stopni miejscami.

Wybór dość oczywisty - Nokiany WR D3 225/50/17 94H

0e1b004d712a2f06gen.jpg

Edytowane przez doradca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc pod odpowiednim kontem, to nawet lepiej niż rotor :decayed::kox:

Nie pij już dzisiaj :decayed: miałem u siebie te felgi i były fuj! Jedyna ich zaleta to cena..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie W4?

Miałem dobrą cenę na D3 - poza tym to praktycznie te same opony - różnica było 70-80 zł na oponie wiec nie będe dopłacał do nowszego modelu o tych samych parametrach

Wcześniej pisałeś że kupujesz Nexen Winguard Sport.

Tak miały, ale stwierdziłem że nie będę pchał się w coś czego nie znam i oszczędzał na bezpieczeństwie

Panowie felga od A5 odeszła w zapomnienie bo uległa jedna felga uszkodzeniu w czasie transportu.

Finalnie w garażu czekają felgi od najnowszej a8 7,5j ET26 17 cali - przeznaczone na zimę według katalogu

bab5ede2fbe1e2cdgen.jpg

osobiscie mi bardziej się podobają od poprzedników czyli od A5

Na lato wpada rotor albo pompei w 19 calach

Edytowane przez doradca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...