Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black 2.0 T Quattro by Tom

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
37 minut temu, Baarteek95 napisał:

Ładna kiera, dobre posunięcie :)

1. Z ciekawości ile wyniosła cię ta przyjemność?

2. Gdzie robiłeś program?

3. Kata wycinałeś? Wleciał dp?

Podrzuć filmik jak się to zbiera :)

ad1. 1900

ad2. rperformance (Wawa, mineralna)

ad3. jeszcze nie ale jest to w planach razem z nową turbinką :)

Opublikowano

Piękna kiera :slina:

Opublikowano

Mod na + b. dobrze wyglada

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

żeby nie było że nic nie robię przy swoim wozidełku to zacząłem nowy projekcik ... przełączniki szyb exclusive :wink: :decayed: zakończenie ze stali nierdzewnej oczywiście

pierwszy prototyp

4ZUCjDy.jpg

 

dT4JE67.jpg

 

co Wy na to ?

Opublikowano
33 minuty temu, tom4275 napisał:

żeby nie było że nic nie robię przy swoim wozidełku to zacząłem nowy projekcik ... przełączniki szyb exclusive :wink: :decayed: zakończenie ze stali nierdzewnej oczywiście

pierwszy prototyp

4ZUCjDy.jpg

 

dT4JE67.jpg

 

co Wy na to ?

Dla mnie bomba ! :) mała rzecz ale cieszy ! takie detale zawsze na plus ;)

Opublikowano

Fajnie te wszystkie detale wyszły :thumbup1:   Zrobiłeś nakładki na przycisz czy jak ? 

Opublikowano
  • Autor

przycisk ma identyczny kształt jak ori, usunąłem z przycisku czubek zrobiłem szczelinę do mocowania i w to miejsce jest wstawka tego samego kształtu

 

u8J0KQl.jpg

 

rfnSmJm.jpg

Opublikowano

Ciekawy patent ;) czekam na efekt końcowy już w aucie :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Dnia ‎2017‎-‎07‎-‎10 o 23:39, Norbas napisał:

Ciekawy patent ;) czekam na efekt końcowy już w aucie :naughty:

i już na swoim miejscu :D

 

ilnddGJ.jpg

 

OOMj3X4.jpg

Opublikowano

Dobrze to wyszło :kox: kiedy ruszasz z produkcją?  

Edytowane przez Norbas

Opublikowano

Bardzo fajnie wygląda z tym grillem :wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Piękne autko. Jaki zawias tu siedzi?

Opublikowano
  • Autor
33 minuty temu, robertjudi napisał:

Piękne autko. Jaki zawias tu siedzi?

zawias standardowy 1BE, trochę za szerokie felgi wsadziłem i jak zejdę niżej to przednimi felgami objadę błotniki bo minimalnie wystają za obrys

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

postanowiłem jeszcze popracować nad tapicerką drzwi i takie z tego wyszły kwiatki :decayed:

 

euW6cQk.jpg

 

dZ1WfSD.jpg

 

sporo roboty ale efekt myślę że wyszedł sensowny ...

Opublikowano

Skad wytrzasnales te klamki? To sa oem od rs?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor
Teraz, muunv napisał:

Skad wytrzasnales te klamki? To sa oem od rs?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

to są zwykłe ori klamki, tylko przerobione

Opublikowano

Wyszlo zaje***cie :good: [emoji1319][emoji1319]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

kolejny gadżecik do kolekcji, oczywiście wykonany w kwasówce na wzór ori ...

 

AlUVBSk.jpg

Opublikowano

Witaj, 

Tom4275 piękne autko i wysmakowane detale w modach.

PS. Jakie parametry Ci wyszły po sofcie?

Kierka RS piękna.

BTW. Jesteś mistrz z tymi wyrobami w metalu :D

Pozdrawiam

 

 

Opublikowano
  • Autor
Teraz, black4 napisał:

Witaj, 

Tom4275 piękne autko i wysmakowane detale w modach.

PS. Jakie parametry Ci wyszły po sofcie?

Kierka RS piękna.

BTW. Jesteś mistrz z tymi wyrobami w metalu :D

Pozdrawiam

 

 

zerknij na wykres pod koniec pierwszej strony i dzięki za uznanie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.