Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Black 2.0 T Quattro by Tom


tom4275

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.09.2017 o 19:59, tom4275 napisał:

zawias standardowy 1BE, trochę za szerokie felgi wsadziłem i jak zejdę niżej to przednimi felgami objadę błotniki bo minimalnie wystają za obrys

Im niżej przód tym bardziej koła chowają się do wewnątrz więc może nie będzie tak źle. ; )

 

Ciekawe te Twoje rzemiosło.:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, afroo. napisał:

Im niżej przód tym bardziej koła chowają się do wewnątrz więc może nie będzie tak źle. ; )

 

Ciekawe te Twoje rzemiosło.:good:

myślisz że 9 cali z et33 wlezie ? bo mi tak niebezpiecznie to wygląda ... w tej chwili tak około 10 mm za błotnik wychodzą :kwasny: 

 

20 godzin temu, daglas napisał:

Ale dopieszczony :)

jeszcze raz dzięki Panowie za dobre słowo :) i od razu mówię że jeszcze nie koniec :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tom4275 napisał:

myślisz że 9 cali z et33 wlezie ? bo mi tak niebezpiecznie to wygląda ... w tej chwili tak około 10 mm za błotnik wychodzą :kwasny: 

Obejrzyj sobie takie same parametry u Bruuuum. ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrecisz na dol to tak jak mówi Marcin zrobi się negatyw i wlezą do środka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny dodatek do wnętrza

3XSDJFU.jpg

 

i kilka dodatków pod maskę

 

aUrIIyb.jpg

H0lKMM1.jpg

AFY6VkK.jpg

5LRmR24.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Fajne te korki ?

Sam modziles ?

Pozdrawiam ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korki spoko bo własnoręczna robota ale i tak za dużo chromu jak dla mnie. :ph34r:

Nie za gorąco z tymi osłonami pod maską? Daj temu BGB oddychać. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę to co wszyscy - kierownica petarda ! 

Zresztą jak cały samochód :)

A te Twoje dodatki to już mi mózg wyprały :blowup:tak, że eksplodował :D:D Sądzę, że z powodzeniem możesz otworzyć masową produkcję - klientów wśród nas nie będzie brakowało :D 

 

ps. jeszcze jedno: Jak moja kobieta będzie mi mówiła i marudziła, że mam świra na punkcie samochodu to pokażę jej ten temat :D

Pozdro! 

Edytowane przez lewiatan1989
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.10.2017 o 16:05, tom4275 napisał:

postanowiłem jeszcze popracować nad tapicerką drzwi i takie z tego wyszły kwiatki :decayed:

 

euW6cQk.jpg

 

dZ1WfSD.jpg

 

sporo roboty ale efekt myślę że wyszedł sensowny ...

Panie, kiedy jakaś lista z chętnymi? Jak będzie dobra cena, to sam skusiłbym się na takie klameczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarcinL napisał:

Panie, kiedy jakaś lista z chętnymi? Jak będzie dobra cena, to sam skusiłbym się na takie klameczki.

Tego akurat sam nie robił, to oem RS4 kolego 

Edytowane przez HOLMATRO
Chociaż ?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, HOLMATRO napisał:

Tego akurat sam nie robił, to oem RS4 kolego 

Wspomniał w następnym poście, że zwykłe i przerobione przez niego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzałem się dokładnie i tez wysnulem taki wniosek.. dobra robota w takim razie, bardzo dobra 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za dobre słowo :D

przyznam że najpierw chciałem kupić coś ori, ale nie znalazłem wszystkich korków no i nie wspomnę że cenowo to była masakra … to co widać to są nakładki na standardowe korki (oczywiście ze stali nierdzewnej) więc nie mam obaw o nieszczelności a chinoli się trochę obawiałem ...

 

też mi się Marcinie wydaje że za dużo się świeci ale tak myślę że jak pomaluje na czarno (lub czerwono) wszystkie napisy i znaczki na nich to trochę się wygląd zmieni … mówisz że dać mu przestrzeni … a ja mu takie przytulne gniazdko robiłem :decayed:

 

zacznij się Darek przyzwyczajać że Żona będzie narzekać … fotele do samochodu czy komplet wypoczynkowy ??? dla nas wybór jest prosty :decayed:

 

tak Grzesiek, to są przerobione klameczki bo wyłapać ori graniczy z cudem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 10.03.2019 o 09:19, tom4275 napisał:

dzięki za dobre słowo :D

przyznam że najpierw chciałem kupić coś ori, ale nie znalazłem wszystkich korków no i nie wspomnę że cenowo to była masakra … to co widać to są nakładki na standardowe korki (oczywiście ze stali nierdzewnej) więc nie mam obaw o nieszczelności a chinoli się trochę obawiałem ...

 

też mi się Marcinie wydaje że za dużo się świeci ale tak myślę że jak pomaluje na czarno (lub czerwono) wszystkie napisy i znaczki na nich to trochę się wygląd zmieni … mówisz że dać mu przestrzeni … a ja mu takie przytulne gniazdko robiłem :decayed:

 

zacznij się Darek przyzwyczajać że Żona będzie narzekać … fotele do samochodu czy komplet wypoczynkowy ??? dla nas wybór jest prosty :decayed:

 

tak Grzesiek, to są przerobione klameczki bo wyłapać ori graniczy z cudem

 

Dlatego ja o większość rzeczy nawet nie wspominam, że zrobiłem a ona i tak nie zauważy chyba że po po prawie roku jak było w przypadku gałki od a3 ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.03.2019 o 09:19, tom4275 napisał:

dzięki za dobre słowo :D

przyznam że najpierw chciałem kupić coś ori, ale nie znalazłem wszystkich korków no i nie wspomnę że cenowo to była masakra … to co widać to są nakładki na standardowe korki (oczywiście ze stali nierdzewnej) więc nie mam obaw o nieszczelności a chinoli się trochę obawiałem ...

 

też mi się Marcinie wydaje że za dużo się świeci ale tak myślę że jak pomaluje na czarno (lub czerwono) wszystkie napisy i znaczki na nich to trochę się wygląd zmieni … mówisz że dać mu przestrzeni … a ja mu takie przytulne gniazdko robiłem :decayed:

 

zacznij się Darek przyzwyczajać że Żona będzie narzekać … fotele do samochodu czy komplet wypoczynkowy ??? dla nas wybór jest prosty :decayed:

 

tak Grzesiek, to są przerobione klameczki bo wyłapać ori graniczy z cudem

 

Czasami człowiek ma pewne wybory typu: nowe felgi i mieszkać samemu czy mieszkać z narzeczoną. Teraz się zastanawiam jakie opony kupić :D

Ale fakt jest taki że kobiety wydają kupe kasy na kosmetyki i bibeloty co jak podliczyć to można sobie zrobić za to pół auta w ciągu roku  ;)

Pędź z modami i nie zatrzymuj sie ;) kobieta zrozumie po czasie jeżeli zauważy.

Świetny patent z usb w tylnej popielniczce. Pozwolisz, że ukradne pomysł bo czegoś takiego potrzebuje dokładnie :) To jakieś chińskie gniazdo? Czy kupowałeś gdzies w sklepie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba już ostatni mod w tym samochodzie ... 

spowalniacze od esy z moimi dokładkami

przód

 

9nP0RDw.jpg

 

i tył

 

T0V6dQU.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...