Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] jak zabezpieczyć kołpaki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Złodziej który prześladuje moje koła, doprowadził mnie już do szału... W lato ukradł kołpaki od felg a teraz zniknęły kołpaki ze stalówek.

Jakbym wiedział kto to jest to bym mu nogi z d*py na wysokości szyi powyrywał... :baseball:

No ale ja nie o tym. Czy ktoś wie jak można oznakować nowe kołpaki i jak je zabezpieczyć tak by nikomu nie chciało się ich kraść.

Te kołpaki do kół letnich planuje poprzykręcać do alufelgi na 2 specjalne śruby, ale do tych zimowych takie rozwiązanie nie zda egzaminu. Myślałem o spinkach zaciskowych ale nie jestem do nich przekonany, wystarczy nóż...

Czy ktoś zna lepsze rozwiązania?

Opublikowano

czarna stal bez kołpaków rządzi :good:

Opublikowano

Najlepszym rozwiązaniem w tym wypadku bedzie jazda bez kołpaków... :gwizdanie: Czarne stalówki są :kox:

Opublikowano

Ja mam czarne stalówki i nikt by mnie nie namówił żebym na nie jakiś badziewiasty plastik wsadził :sick3: A jeszcze za to płacić :polew:

Opublikowano

Klub miłośników stalówek bez kołpaków :) a one są takie piękne :cool1:

Opublikowano

Odpowiedz brzmi .....

Trytytki

:polew::wink4::kox:

Opublikowano
  • Autor

90

Ja mam czarne stalówki i nikt by mnie nie namówił żebym na nie jakiś badziewiasty plastik wsadził :sick3: A jeszcze za to płacić :polew:

aja tam jak patrze na czerń moich kół (przyzwyczajony od alufelg) to mnie szlag trafia, po prostu brzydkie kaczątko się teraz zrobiło z mojej niuni.

Wy mi tu ciągle - polub swoje stalówki - ja je lubię naprawdę, ale bardziej lubię je przykrywać czymś co jest ładne...

Także będę zakładał kołpaki tak czy inaczej, tylko teraz je oznaczę na policji, przywiążę i okleję ze są znaczone.

A tego złodzieja to lepiej dla niego bym go nie wykrył...

Opublikowano

jak dla mnie tylko bez "aludekli"

Opublikowano

Zabezpieczyć? Na wewnętrznej stronie wyskrob swój numer blach i pomaluj to jeszcze markerem wodoodpornym. :good:

Najlepsze zabezpieczenie jakie mi przyszło do głowy :naughty:

Ja tak właśnie zrobiłem bo innego sposobu nie ma chyba :mysli:

Pozdro

Opublikowano

Pomaluj w kolor nadwozia :polew:

Opublikowano

Pomaluj w kolor nadwozia :polew:

:polew: :polew:

nie no, moze przymocowac na spinki elektryczne czy jak to tam sie nazywalo, te takie biale plastikowe zaciski co sie kleszcza :blink: :blink: nazwa wyleciala mi z glowy

Opublikowano

Nie ma rady na złodzieja,ja również śmigam na czarnych stalowych chociaż ori kołpaki leżą w garazu. Chyba je wystawię na Allegro bo raczej ich nie założę.

Co do zabezpieczenia, raczej plastikowe opaski,ze 3 na koło, moze nie będzie się mu chciało tracic czasu na ucinanie :mysli:

Opublikowano

a po co zakładasz kołpaki na letnie alufelgi :mysli: po to się zakłada alufelgę aby było ładniej niż koło z kołpakiem

Opublikowano

Tak jak mówią koledzy, opaski zaciskowe, a po wewnętrzneaj stronie numer rejestracyjny. Kiedyś w poprzednim aucie,jakie miałem właścicel lutownicą wytopił nry blach:D oszpecił nawet kierunkowskazy, ale miał taki przypadek jak Ty - wszystko mu kroili z auta.

Opublikowano

a po co zakładasz kołpaki na letnie alufelgi :mysli: po to się zakłada alufelgę aby było ładniej niż koło z kołpakiem

Koledze chyba ukradli te dekielki od alu

Opublikowano

mi buchneli 2 razy i jeździłem na stali nie było źle...teraz ns alu i jest :good:

Opublikowano
  • Autor

a po co zakładasz kołpaki na letnie alufelgi :mysli: po to się zakłada alufelgę aby było ładniej niż koło z kołpakiem

po to ze oryginalne alusy audi mają dekle które maskują śruby.

Te nowe dekle które do nich kupię to oznaczę i przykręcę na specjalną śrubę którą muszę dorobić.

A za rady co do kołpaków dziękuję. Na tych co zakupię wyskrobię nr win i przypnę na opaski.

Cóż więcej można zrobić w tym złodziejskim kraju?

Opublikowano

aaaaa Tobie o dekielki do alu chodziło .....kradną kradną dranie ..nie kupuj używek bo w ten sposób nakręcasz biznes złodziejski...no chyba że z pewnego źródła ze 100% ową pewnością że nie są juchcone :naughty:

Opublikowano

na zimę czarne stalówki są najlepsze, a jak ktoś nie chce czarnych to na srebrno Hammerit'em ;-) hehe

na lato takie felgi co nie maja dekielków - fakt śruby są widoczne, ale nie ma co ukraść :)

Opublikowano

a jaka srube wymysliles do dekielkow od alu ?? pochwal sie moze mi sie to przyda bo ostatnio tez zastanawialem sie jak je zabezpieczyc ?? a swoja droga moze wiecie jak zabezbieczyc znaczki :mysli::polew: bo mi ostatnio wszystkie zniknely :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.