Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] jak zabezpieczyć kołpaki


Doman13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Złodziej który prześladuje moje koła, doprowadził mnie już do szału... W lato ukradł kołpaki od felg a teraz zniknęły kołpaki ze stalówek.

Jakbym wiedział kto to jest to bym mu nogi z d*py na wysokości szyi powyrywał... :baseball:

No ale ja nie o tym. Czy ktoś wie jak można oznakować nowe kołpaki i jak je zabezpieczyć tak by nikomu nie chciało się ich kraść.

Te kołpaki do kół letnich planuje poprzykręcać do alufelgi na 2 specjalne śruby, ale do tych zimowych takie rozwiązanie nie zda egzaminu. Myślałem o spinkach zaciskowych ale nie jestem do nich przekonany, wystarczy nóż...

Czy ktoś zna lepsze rozwiązania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym rozwiązaniem w tym wypadku bedzie jazda bez kołpaków... :gwizdanie: Czarne stalówki są :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klub miłośników stalówek bez kołpaków :) a one są takie piękne :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90

Ja mam czarne stalówki i nikt by mnie nie namówił żebym na nie jakiś badziewiasty plastik wsadził :sick3: A jeszcze za to płacić :polew:

aja tam jak patrze na czerń moich kół (przyzwyczajony od alufelg) to mnie szlag trafia, po prostu brzydkie kaczątko się teraz zrobiło z mojej niuni.

Wy mi tu ciągle - polub swoje stalówki - ja je lubię naprawdę, ale bardziej lubię je przykrywać czymś co jest ładne...

Także będę zakładał kołpaki tak czy inaczej, tylko teraz je oznaczę na policji, przywiążę i okleję ze są znaczone.

A tego złodzieja to lepiej dla niego bym go nie wykrył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie tylko bez "aludekli"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomaluj w kolor nadwozia :polew:

:polew: :polew:

nie no, moze przymocowac na spinki elektryczne czy jak to tam sie nazywalo, te takie biale plastikowe zaciski co sie kleszcza :blink: :blink: nazwa wyleciala mi z glowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma rady na złodzieja,ja również śmigam na czarnych stalowych chociaż ori kołpaki leżą w garazu. Chyba je wystawię na Allegro bo raczej ich nie założę.

Co do zabezpieczenia, raczej plastikowe opaski,ze 3 na koło, moze nie będzie się mu chciało tracic czasu na ucinanie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co zakładasz kołpaki na letnie alufelgi :mysli: po to się zakłada alufelgę aby było ładniej niż koło z kołpakiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówią koledzy, opaski zaciskowe, a po wewnętrzneaj stronie numer rejestracyjny. Kiedyś w poprzednim aucie,jakie miałem właścicel lutownicą wytopił nry blach:D oszpecił nawet kierunkowskazy, ale miał taki przypadek jak Ty - wszystko mu kroili z auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co zakładasz kołpaki na letnie alufelgi :mysli: po to się zakłada alufelgę aby było ładniej niż koło z kołpakiem

Koledze chyba ukradli te dekielki od alu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi buchneli 2 razy i jeździłem na stali nie było źle...teraz ns alu i jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co zakładasz kołpaki na letnie alufelgi :mysli: po to się zakłada alufelgę aby było ładniej niż koło z kołpakiem

po to ze oryginalne alusy audi mają dekle które maskują śruby.

Te nowe dekle które do nich kupię to oznaczę i przykręcę na specjalną śrubę którą muszę dorobić.

A za rady co do kołpaków dziękuję. Na tych co zakupię wyskrobię nr win i przypnę na opaski.

Cóż więcej można zrobić w tym złodziejskim kraju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaa Tobie o dekielki do alu chodziło .....kradną kradną dranie ..nie kupuj używek bo w ten sposób nakręcasz biznes złodziejski...no chyba że z pewnego źródła ze 100% ową pewnością że nie są juchcone :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zimę czarne stalówki są najlepsze, a jak ktoś nie chce czarnych to na srebrno Hammerit'em ;-) hehe

na lato takie felgi co nie maja dekielków - fakt śruby są widoczne, ale nie ma co ukraść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaka srube wymysliles do dekielkow od alu ?? pochwal sie moze mi sie to przyda bo ostatnio tez zastanawialem sie jak je zabezpieczyc ?? a swoja droga moze wiecie jak zabezbieczyc znaczki :mysli::polew: bo mi ostatnio wszystkie zniknely :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...