Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] jak zabezpieczyć kołpaki


Doman13

Rekomendowane odpowiedzi

Zasadz sie na sk***iela.. :evil:

nie wiem co to dokładnie było, ale nazywało się wpierd@# i dostali wszyscy...

Jeśli chcesz mieć kołpaki oraz nieprzespane noce, czatuj... a jak chcesz odpuścić, czarne stalówki.

Kiedyś toczyłem walkę ze złodziejem ne mojej działce... co lepsze zamki, tym większe dziury w forsowanych drzwiach. Wkońcu przeszedłem na drut, taki że zawijałem go 3 razy by wiatr czy kot ich nie otworzył... spokój. I chyba czsem musimy urzyć swojego mózgu przeciwko tym, którzy go nie mają, bo denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głuptę innych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadz sie na sk***iela.. :evil:

nie wiem co to dokładnie było, ale nazywało się wpierd@# i dostali wszyscy...

Jeśli chcesz mieć kołpaki oraz nieprzespane noce, czatuj... a jak chcesz odpuścić, czarne stalówki.

Kiedyś toczyłem walkę ze złodziejem ne mojej działce... co lepsze zamki, tym większe dziury w forsowanych drzwiach. Wkońcu przeszedłem na drut, taki że zawijałem go 3 razy by wiatr czy kot ich nie otworzył... spokój. I chyba czsem musimy urzyć swojego mózgu przeciwko tym, którzy go nie mają, bo denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głuptę innych :)

jaki z tego morał? weź zimówki do domciu i nie będzie co kraść... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko tak codziennie odkręcać i przykręcać koła :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaka srube wymysliles do dekielkow od alu ?? pochwal sie moze mi sie to przyda bo ostatnio tez zastanawialem sie jak je zabezpieczyc ?? a swoja droga moze wiecie jak zabezbieczyc znaczki :mysli::polew: bo mi ostatnio wszystkie zniknely :kwasny:

Mój znajomy używa takich śrub, ma on dekle na felgach i jeden dekiel ma przykręcany na dwie śruby które mają spiłowany łeb i dwie dziurki w nim. Ma on do tych śrub dorobiony specjalny przyrząd na śrubokręcie i tylko tym śrubokrętem da się te śruby odkręcić. W felgach wywiercił sobie symetrycznie otwory i je nagwintował. Auto stoi na niestrzeżonym parkingu pod blokiem parę lat i cały czas ma swoje dekle.

Te śruby wyglądają tak jakby były oryginalne a są dorabiane na tokarce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczaj się na złodzieja ewentualnie jeździj bez kołpaków. Z dobrym zabezpieczeniem tych elementów będzie ciężko :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej nie będę się na złodzieja przyczajał bo chyba poszedłbym siedzieć po tym jak bym go złapał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej nie będę się na złodzieja przyczajał bo chyba poszedłbym siedzieć po tym jak bym go złapał...

nie ma sensu ...oni nigdy nie chodzą sami tylko szajkami :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z nawiercaniem felg nic nie bede kombinowal :confused4:

myslalem nad zlapaniem ich na silikon moze przez to ze bedzie je ciezej zdjac powstrzyma zlodziejaszkow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiercenie też bym sobie darował.....silikon zaś nie powstrzyma złodziejaszków :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i nie powstrzyma, ale o ulamek sekundy wydluzy im ''prace" a wtedy moze ktos ich wyploszy ;):tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i tak .....że te gnoje nie mają innych zajęć tylko nasze dekielki kraść :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łańcuszek i mała kłódeczka :naughty:

co Ty kłódeczka nie złodziej otworzy bez problemu ....ale takiej opaski za hu*a :> :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alu też ściągają......a trytytki że tak powiem to nie wydaje mi się, żeby ludzie montowali w celu zabezpieczenia przed kradzieżą, tylko po to żeby normalnie nie odpadł kołpak w czasie jazdy....bo weź dokup później taki sam .... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...