Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Śruba od ramki tablicy rejestracyjnej


hidden22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem pekl mi ramka od tablicy rejestracyjnej wiec chcialem odkrecic ja zeby wymienic ramke. Jedna sruba poszla ok ale z druga mam problem i nie moge jej wykrecic...psikalem wd40 popukalem w nia probowalem odkrecic i ani rusz... moze ktos mial taki problem i dal rade wykrecic ja. jest jakies dojscie od srodka klapy zeby srube poruszyc? czekam na pomoc pozrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozwiercałem :wink:.

Z drugiej strony nie ma za bardzo dojścia, a otwór nie jest na wylot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sprawdzalem i lipa od wewnatrz. ten caly bolec co srube sie w niego wklada to wymienny jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozwiercaj, szkoda czasu na pytania. nic tam lepszego nie wymyslisz.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Również mam problem tylną ramką tablicy. Otóż sytuacja wygląda tak, że podczas zamykania klapy wydobywał się dźwięk jakby luźnych elementów. Okazało się, że ramka tablicy rejestracyjnej obija się o klapę (widać już nawet otarcie na lakierze). Co gorsza ramka tablicy rejestracyjnej jest przykręcona do klapy blachowkrętami :facepalm: a śruby są pourywane.

Również czeka mnie operacja rozwiercania i gwintowania, nie wiem tylko co zrobić po dziurach powstałych po niefachowym przymocowaniu ramki - nie chciał bym by wokół otworów pojawiła się rdza i by woda nie dostała się do wnętrza klapy.

Czy można gdzieś dostać tą piankową podkładkę ochronną pod ramkę, moja jest już dość zniszczona.

Jak alternatywę znalazłem ramkę z osłoną ale nie wiem czy to będzie dobrze wyglądało:
http://allegro.pl/ramka-prostokatna-stalowa-chrom-ramki-tablic-i5572557427.html

Edytowane przez concordes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem ten sam problem, tylko rozwiercanie pomogło, tak samo z podświetleniem tablicy. Teraz zrobiłem na nimbusy i trzyma sie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...