Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Diody do jazdy dziennej w lampach


denveco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zastanawiam się nad zrobieniem takiego gadżetu w przednich lampach

prbauo3.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie w lampach przedliftowych, tak jak jest na zdjęciu :sick3: Jakbym miał zakładać LEDy to tylko w zderzak. Lampy bym zostawił w spokoju, tzn. wymienił na soczewkipoliftowe :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało widzę nie powiększa mi się foto :gwizdanie:

Mi się bez problemu powiększyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz widzę :decayed: moje ulubione powiedzenie beznadziejne czy polifotowe czy przed kupa wielka :decayed: to tak jak te grill-e z B7 w B5 czy B6 z 80 letniej babci 18-stki nie zrobisz. Diody są w B8 i tam ich miejsce. No jeszcze w zderzaku to oki ale tylko w B7 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w lampach B5 kichowato wygląda, w zderzaku o wiele lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz zamiar zakładać te diody to w zderzaku najlepiej będzie to wyglądało bo ledy w lampach troche szpecą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Moja propozycja:

Załóż sobie np niebieskie LED-y w postojówkach, H4 też daj niebieskie aaa no i zmień lampy na te po lifcie i będzie o wiele lepiej wyglądało. No a jak chcesz to jeszcze tak jak koledzy wcześniej wspomnieli zamontuj sobie te LED-y w zderzaku (oczywiście tego samego koloru co światło w lampach) i będzie już ładnie :good: :good:

Pozdrawiam :ok2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pasuje takie rozwiązanie do B5 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem do b5 ledy nie pasują ani w zderzak ani tym bardziej w lampy! Taki trochę przerost formy nad treścią :thumbdown: Najlepiej to utrzymać auto jak najbardziej zbliżone do ori. Zawsze mi się podoba jak widzę furkę kilkunastoletnią a wygłąda jakby rok temu z salonu wyjechała :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz widzę :decayed: moje ulubione powiedzenie beznadziejne czy polifotowe czy przed kupa wielka :decayed: to tak jak te grill-e z B7 w B5 czy B6 z 80 letniej babci 18-stki nie zrobisz. Diody są w B8 i tam ich miejsce. No jeszcze w zderzaku to oki ale tylko w B7 :naughty:

W 100% zgadzam sie z przedmówcą, zamiast kłaść ledy w te przedliftowe lampy , zainwestuj w soczewki valeo, bądź depo, i włóż xenon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw wymień lampy na soczewkę + xenon. Dopiero potem pomyśl o LEDach w zderzaku. A te LEDy w starego typu lampach wyglądają jakby się z choinki urwały. Przyjrzyj się zdjęciu, jak to pasuje do starych lamp :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw wymień lampy na soczewkę + xenon. Dopiero potem pomyśl o LEDach w zderzaku. A te LEDy w starego typu lampach wyglądają jakby się z choinki urwały. Przyjrzyj się zdjęciu, jak to pasuje do starych lamp :sick3:

dokladnie, te led'y do starych ryfli :wallbash:

widac autor tematu chce jak najmniejszym kosztem modyfikowac auto, tak aby sie rzucalo w oczy, szkoda tylko ze auta pomylil bo to A4 ta koncepcja w ogole nie pasuje :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najmniejszym kosztem to można modyfikować Daewoo a nie Audi. Taka minimalizacja kosztów spowodowała że powstało coś takiego jak wiejski tuning :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast postojówek mam założone białe stroboskopy. Co do tych listew w lampach to tez sam nie wiem

eMeM nie że chcę, dlatego pytam o opinie na forum, a to co widisz na fotce to projekt w paincie.

Co do soczewek tanie nie są ale ksenony posiadam :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz jeszcze że masz te xenony zamontowane w lampach starego typu :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...