Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Przyciemnione szyby - efekty


dejvt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Po przyciemnieniu szyb w samochodzie w autku zrobilo sie troszke nieprzyjemnie...

Juz przy 80km/h w autku robi sie bardzo głośno, slychac świst jakby od szyb.. podczas wiatru slychac nawet pogwizdywanie wew auta...

Własciciel punktu świadczacego usługi przyciemniania szyb fakt ten tłumaczy złym stanem nawierzchni naszych dróg... :thumbdown:

Ostatnio zauważylem ze w aucie została wymontowana mata z pod maski.. nie mam pojęcia kto to zrobil i mam nadzieje ze nikt z fachowców przyciemniajcych szyby... Mata byla na 100%, teraz jej nie ma .. widac tylko czysty ślad w miejscu gdzie byla zamontowana... Czy wygłuszenie z pod silnika w znaczny sposob wplywa na pogorszenie komfortu jazdy? mowie tutaj o tym ze przy wiekszych predkościach w aucie jest bardzo głosno.. nawet na biegu jalowym wiec praca silnika raczej nie ma tutaj znaczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak to tacy fachowcy to posprawdzaj jak Ci zamontowali uszczelki na szybach (stąd może być szum). W audi jest taka kłopotliwa sprawa ze do przyciemniania trzeba wyciągnąć całą ramkę z drzwi razem z szybą a potem dopiero szybę stawiam 1L że źle poustawiali ramki do drzwi i dlatego porobiły się szpary i szumi. A jeśli chodzi o wygłuszenie silnika to raczej samo nie zginęło :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyregulowali Ci ramek ...i Ci wieje :cool1::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ładnych masz u siebie fachowców jak maty wymontowują. Może chcieli Ci przyciemnić silnik i dlatego wymontowali :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym takich "fachowców" zaje*@ł normalnie :rant: Denerwują mnie tacy ludzie. Jak ktoś nie potrafi takich rzeczy robić to niech się za to nie bierze. I moja rada na przyszłość: sporządzać z warsztatami umowy na piśmie. :naughty:. A jak się z nich nie wywiążą dokładnie to taka umowa jest podstawą do jakichkolwiek roszczeń :good:

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co wy chłopaki przecież sama nazwa mówi za nich. No jak się fachowo nazywają ludzie którzy się tym zajmują - ŚCIEMNIACZE :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz źle ustawione ramki , a pozatym masz :good: fachowców jak mata Ci zginęła :tongue4: nie mieli na czym szyb postawić więc zdemontowali Ci mate :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja siedziałem przy kolesiach 8 godzin i patrzyłem im na ręce :naughty:

Kiedyś jak mi jedni robili ścieme w byłym aucie ..to później zaczęło sie notorycznie psuć ..okazało sie , że jeden z kolesi miał takiego samego Golfa :evil:

Kwaśno tak ..oddajesz auto do profesjonalnego zakładu..to jeszcze trzeba sie patrzyć piczom na ręce :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój poprzednik też ściemnił sobie szybki ale chyba dostał mandacik za nie i je zerwał. Ja też mam świst w drzwiach kierowcy i sie zastanawiałem od czego to może być, teraz wiem. On też widocznie źle poskręcał to i przy 130km/h szumi tak jak bym miał odsuniętą szybę :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, a czy mata pod maską nie była montowana tylko razem z silnikami TDI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam fachowsca od szybek tzw sciemniacza który od 17 lat przyciemnia w aso itp.

proponuje do mojego audi a4 avant czarna perła na tył 20 a na przód boczne 10

moze byc takie zestawienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...