Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Montaż DVD do Navi+& co można podłączyć pod DVD PHANTOM dodatkowo????


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , troche szukałem , ale nie jestem pewien i mam pytanko , czy przy montażu DVD do Navi + jest potrzebny adapter multimedialny, jeżeli mam orginalny tuner TV???? Oczywiście sterowanie DVD chciałbym mieć z Navi :wink4: A przy okazji co polecacie z odtwarzaczy i ewentualnie z adapterów jeżeli takowy byłby potrzebny???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli masz oryginalny tv tuner to nie potrzebujesz adapterów..tv tuner ma 2 wejścia AV dodatkowo..nie da się zrobić tak żeby było możliwe sterowanie tv oraz dvd..albo jedno albo drugie..albo zadzwoń do NAVIK 'a z allegro może już ma jakiś patent..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DVD zamontujesz i bedzie dzialac przez tuner TV. Niestety sterowanie wtedy tylko przez pilota.

Do sterowania DVD z poziomu navi lub kierownicy multifunkcyjnej potrzebujesz odpowiedni adapter AV. Niestety bedziesz musial wtedy zrezygnowac z tunera TV poniewaz adapeter wpina sie w navi wlasnie we wtyczke tunera TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, a jak zamontuje DVD to rozumiem , że tuner tv też będzie działał i będe sobie mógł ogłądać fakty TVN, decyzja w sumie zapadła. Dvd , będzie sterowane z pilota, a ty malik i adamoo macie u siebie jakieś adaptery oraz tv tunery z opisów w moja a4 tak wynika, , więc jak u was jest ze sterowaniem, bo chyba też musieliście wybrać co będzie sterowane z poziomu Navi?? :wink4:???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie z poziomu navi steruje tv..inaczej się nie da :) no chyba że chcesz oglądać tylko jeden kanał w tv..

malik miał tylko tv później zrezygnował z tv na rzecz dvd..więc ma sterowanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie z poziomu navi steruje tv..inaczej się nie da :) no chyba że chcesz oglądać tylko jeden kanał w tv..

malik miał tylko tv później zrezygnował z tv na rzecz dvd..więc ma sterowanie..

czyli będe robił tak jak ty i dvd będe uruchamiał super cinkim pilotem :kox::mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item493714391_boa_dietz_player_dvd_cd_mp3_usb_divx_remote_vat.html

Ja ostatnio kupiłem takie dvd do samochodu i jestem z niego zadowolony:) kupywałem właśnie od tego gościa z niemiec

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item493714391_boa_dietz_player_dvd_cd_mp3_usb_divx_remote_vat.html

Ja ostatnio kupiłem takie dvd do samochodu i jestem z niego zadowolony:) kupywałem właśnie od tego gościa z niemiec

pozdrawiam

patrzylem tez na ten model, a mam jeszcze pytanie do adamoo, bądź malika, ,otóż skoro macie ori tv tunery to dlaczego macie też adaptery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam adapterów..i mam to samo dvd co kolega akradius..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to mnie zmyliło , bo w Twoim opisie w dziale Moja A4 jest napisane , że masz adpter :przebiegly:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2008, 20:04_________________________________________________Już prawie decyzja zapadła montarz dvd z usb i sd , sterowanie z pilota , a co tam , bo nie będę rezygnował z tunera skoro jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzylem tez na ten model, a mam jeszcze pytanie do adamoo, bądź malika, ,otóż skoro macie ori tv tunery to dlaczego macie też adaptery?

Miałem tuner TV dla nawigacji RNS-E. Wtedy DVD było podłączone przez tuner i miałem sterowanie tylko pilotem.

Niestety praktycznie wogóle nie oglądałem TV więc sprzedałem go i zamontowałem adapter AV ze sterowaniem z navi/kierownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzylem tez na ten model, a mam jeszcze pytanie do adamoo, bądź malika, ,otóż skoro macie ori tv tunery to dlaczego macie też adaptery?

Miałem tuner TV dla nawigacji RNS-E. Wtedy DVD było podłączone przez tuner i miałem sterowanie tylko pilotem.

Niestety praktycznie wogóle nie oglądałem TV więc sprzedałem go i zamontowałem adapter AV ze sterowaniem z navi/kierownicy.

Rozumiem , ale ja tuner zostawiam czasem sobie oglądam w korku jask stoje jakieś wiadomości , czy cuś :wink4:

Dzieki wielkie za pomoc . [br]Dopisany: 06 Grudzień 2008, 20:22_________________________________________________Update:

No i DVD siedzi już w aucie, :) firmy tixxon , ale obraz czarno biały, :confused4: jak to zmienić? Probowałem w ustawieniach navi i ustawieniach DVD i nic.CZY możę jakiś kabel jest niedociśnięty odpowiedzialny za kolor obraz, już sam nie wiem? HELP [br]Dopisany: 11 Grudzień 2008, 20:59_________________________________________________Jakieś sugestie??? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz ustawić system kolorów AUTO

albo PAL ;)

Ok ,dopije kawke i ide próbować , bo lekko podenerwowany jestem :angry: [br]Dopisany: 12 Grudzień 2008, 09:41_________________________________________________Update: Jak juz wczesniej wspomnialem DVD tixxon nie idzie mi dalej w kolorze, , mam podłączone przez tuner tv , najlepsze jest to , że na szybko podłączyliśmy przez adapter i k...rwa idzie pieknie w kolorku. Ale nie o to w tym chodzi , bo dvd ma isc u mnie przez tuner. Więc kolejna próba , wyciągneliśmy od ojca z auta inne dvd i podłączyliśmy u mnie przez tuner i teraz czasem idzie w kolorze , a czasem nie, już nie wiem gdzie jeszcze szukac przyczyny, . oczywiście TV idzie w kolorze. Help.[br]Dopisany: 03 Luty 2009, 13:38_________________________________________________help. :)

[br]Dopisany: 03 Luty 2009, 20:56_________________________________________________Update: dvd zminione na phantom, wszystko pieknie ladnie idzie w kolorze ,ale nie ma USB, ktoś pomoże co można do tago podłączyć , dołożyć ,?????[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 22:30_________________________________________________nikt sie nie orientuje w sprawie powyższego pytania????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienić Phantoma na DVD z USB? :mysli::)

jakos nie moge znaleźc , aa troche nie usmiecha mi sie zmieniać czwarty raz dvd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki, sprzedajacy nie daje gwarancji , że przez tuner tv pójdziue w kolorze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Panowie, właże na wasze profile żeby obejrzeć jak macie to pomontowane, chodzi mi o tuner TV ale macie w swoich tematach o autach po 60 stron do tego wszystkie zdjecia gdzieś sie nie wyświetlają :D

Dalibyście może w tym wątku jak to u Was wygląda ? :D

Macie w bagażniku w boczku ? Może lepiej pod fotelem zamontować pasażera ? Szkoda mi troszkę tego miejsca w boczku, bo troche zawsze tam sie schowa.

cfd07a8e4bf24ae8med.jpg

2d2c97b67e2462cdmed.jpg

[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 21:37_________________________________________________Mam możliwośc kupna tunera TV o numerach 4D0 919 146 D

Będzie pasowac do RNS-E ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...