Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BPW - nie odpala


korneliusz13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam problem z BPW po nocy ciężko go odpalić, musze z 20 sekund go męczyć żeby zaskoczył. Potem już problemu w ciągu dnia nie ma żadnego. Na jałowym zdaża się, że trzepie motorem. Byłem w serwisie pokazali mi logi i mówią że pompowtrysk do regeneracji. Proszę o opinię, ewentualnie porady co jeszcze sprawdzić.

2zgz84pe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowy objaw wytartych oringow uszczelniających PD stąd też może być zła korekcja na pompie,po zdemontowaniu PD do weryfikacji gniazda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, a fachmani ( chyba od Boscha ?) od razu chcą Ciebie zkroić , nie próbując nawet dojść przyczyny :P

Poczytaj sobie dla rozeznania :

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/295429-bpw-telepanie-motorem-na-biegu-jalowym/page-1

Zrób uszczelniacze na pompkach jednocześnie zamieniając miejscami pompki z cylindrów o najgorszej i najlepszej korekcji , czyli pierwszą z trzecią .

Jakby po wymianie uszczelniaczy jednak wszystko nie wróciło do normy, to będziesz chociaż wiedział czy to wina pompowtryskiwaczy :hi:

Edytowane przez piotrsob1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info, sprawdze jak mówicie. szkoda ze nie mam w okolicy nikogo ogarnietego ;/


odebralem auto z warsztatu, musialem poszukac kogoś kumatego...

po wymianie uszczelniaczy auto wreszcie nie telepie na jałowym i jakby ciszej silnik chodzil. odpala od razu, jeszcze pare dni sprawdze jak sie zachowuje ale wyglada ok...

dzieki za pomoc

cihj88z3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...