Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APT] Mruga 3 razy kontrolka z wykrzyknikiem


tkamicki5

Rekomendowane odpowiedzi

jeżeli zaświeci ona przy odpalaniu, a tym bardziej po zimnej nocy albo po długim przestoju to jest to na 100000000% akumulator do wymiany, poprostu kończy się, mam to samo, ale podładuje go co tydzień i znów pare dni mam spokój...

więc nie ma co kombinować, spróbuj kolego troche go podładować a pewne że problem zniknie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym ze akumalor bralem w grudniu i kreci bardzo dobrze z tym ze, mialem problem z gazem i zalewal mi jesli zgaslo mi auto dlugo musze krecic, z 15 sek i wtedy zaczyna swiecic, a dlaczego na nierownosciach sie zapala tez aku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nawet jeśli byłyby to klocki to za nie jest odpowiedzialna inna kontrolka - pomarańczowa bez wykrzyknika i z przerywanymi liniami.

Może to być akumulator ale jeśli kontrolka piska ci 3 razy po kilkunastu sekundach od odpalenia a nie od razu to sprawdź poziom płynu w ukłądzie wspomagania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ja mam taki komunikat ale po uruchomieniu silnika, potrójny sygnał z wykrzyknikiem i napis brake, ale tylko z zimnego silnika, jak drugi raz uruchomię to już nie ma tego wykrzyknika, dopiero po dłuższym postoju. Klocki mam kiepskiej jakości ale chyba jeszcze dobre. Płyn ok bo zmieniałem serwo (woda w podszybiu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...