Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CCCO A4 B6 S-line 3.0 Q/3SDM 0.01/RNS-E/Bixy/Kiera B8.5/BT/Stabi_RS/heble_320/288 by Gregory87

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gratki włożonej pracy - widać efekty :) Widzę że masz w planach heble 320/288. Mam ładny zestaw na tył jakby co :) Pozdro 

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Panowie za dobre słowo:hi:
 

13 godzin temu, Norbas napisał:

Fajny sedanik i mody na plus ;) 

SDS fajna sprawa, robiłeś podpięcie według opisu na forum?  

:hi: 

Kabelki do SDS dorzuciłem przy okazji robienia wiązki pod BT, ale tak podpiąłem to zgodnie z tym co na forum. 
 

5 godzin temu, PauloAVF napisał:

Gratki włożonej pracy - widać efekty :) Widzę że masz w planach heble 320/288. Mam ładny zestaw na tył jakby co :) Pozdro 

Mam już skompletowany cały setup pod 320/288 - odnowione, wszystko elegansio ;) na dniach będę się zabierał za montaż tego wszystkiego. 

Opublikowano
17 minut temu, Gregory87 napisał:

Mam już skompletowany cały setup pod 320/288 - odnowione, wszystko elegansio ;) na dniach będę się zabierał za montaż tego wszystkiego. 

Będziesz pozytywnie zaskoczony. Niektórzy piszą że po zmianie na 320/288 nie widać różnicy ale dla mnie jest kolosalna, zwłaszcza z większych prędkości. 

Opublikowano
  • Autor

Tym czasem dotarła paczka z Węgier, a co za tym idzie mały update gałki zmiany biegów :kox:
Audi TT_2.jpg
Audi TT.jpg
Wyrezana i zamontowana :banan:Teraz przynajmniej pasi do kiery ;)
IMG_20170817_185926.jpg

Opublikowano

Dobra ta gałka :kox: ile taka przyjemność :decayed:

Opublikowano

Fajne autko i ciekawe mody :thumbup1:

Opublikowano

za***ista gała :jerk:

Opublikowano

Witaj,

Gregory87 wrzuć pls namiary na te gałki ;D

Ile sobie za nią liczą?

PS. Widziałem identiko u znajomego.

Idealnie gra z kierą z nowej TT ;D

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

 

18 godzin temu, Norbas napisał:

Dobra ta gałka :kox: ile taka przyjemność :decayed:

Sama gała wyniosła mnie 100 dolców - nówka 
 

12 minut temu, black4 napisał:

Witaj,

Gregory87 wrzuć pls namiary na te gałki ;D

Ile sobie za nią liczą?

PS. Widziałem identiko u znajomego.

Idealnie gra z kierą z nowej TT ;D

Pozdrawiam

U Domina ja widziałeś ? :D

Jak ktoś zainteresowany namiarem pisać pw i podam link do aukcji ebay, nie będę sobie tu śmiecił linkami ;) 
 

Opublikowano

:D

Oczywiście....u kogóż by innego :D

Dzięki!

Pozdrawiam

Opublikowano
5 godzin temu, Gregory87 napisał:

 

Sama gała wyniosła mnie 100 dolców - nówka 
 

U Domina ja widziałeś ? :D

Jak ktoś zainteresowany namiarem pisać pw i podam link do aukcji ebay, nie będę sobie tu śmiecił linkami ;) 
 

Ładuj linka na PW :kox:

Opublikowano

Ja także poproszę! ?

Opublikowano

Ja również. :cool1: To cena z mieszkiem ?

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, KoJ@K napisał:

Ja również. :cool1: To cena z mieszkiem ?

Tak, ale niestety mieszek jest za mały na ramkę z B6/B7, przynajmniej mnie nie udało się go tak naciągnąć, wiec trzeba przełożyć ewentualnie swój. 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Swap hebelków 320/288mm założony :banan:ale faktycznie przepaść miedzy serią a tym zestawem jest spora...
Przód zrobiony na ori tarczach i klockach
Tył OZ i Ferodo, dodatkowo przewody Hel w oplocie
Na koniec podciśnieniowa wymiana płynu w ASO i teraz too hamuje :D

IMG_20170821_125922.jpgIMG_20170822_191240.jpgIMG_20170823_090226.jpg
 

Opublikowano

:whistling:

 

:thumbup1:

Opublikowano

wooow lubimy takie mody. Szkoda , że już u siebie mam taki swap. Dobrze jedziesz z modami tzn teraz to będziesz dobrze hamował :)

Opublikowano
W dniu 10.08.2017 o 21:00, Gregory87 napisał:

Dzięki Panowie za dobre słowo:hi:
 

Kabelki do SDS dorzuciłem przy okazji robienia wiązki pod BT, ale tak podpiąłem to zgodnie z tym co na forum. 

Pamiętasz może kodowanie pod SDS/BT ... Kurcze wsio połączone a Mode mi nie śmiga i komendy głosowe do zmiany funkcji również nie hasają :facepalm:  kodowanie robiłeś w 77 telefon?  

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Norbas napisał:

Pamiętasz może kodowanie pod SDS/BT ... Kurcze wsio połączone a Mode mi nie śmiga i komendy głosowe do zmiany funkcji również nie hasają :facepalm:  kodowanie robiłeś w 77 telefon?  

Tak, kodowanie BT w 77 ma ustawione na  0011802, a rolka przy mode działa ? tzn odbierasz połączenia ? 

Opublikowano
10 minut temu, Gregory87 napisał:

Tak, kodowanie BT w 77 ma ustawione na  0011802, a rolka przy mode działa ? tzn odbierasz połączenia ? 

Tak rolka działa :) ale nie mam jeszcze płyty wypalonej... Ale to nie powinno kolidowac pracy Mode chyba...  

Płytę wypalani ze stronki podanej w instalacji SDS... Nawet zapisać jej nie moGE po otworzeniu tego programu... :decayed: 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.