Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30


mateusztbg

Rekomendowane odpowiedzi

Ten wzór felg ma coś w sobie :-) rzeczywiście auto wygląda teraz zadziorniej :-) dostało fajnego pazura:-) jednie co mi sie nie widzi to chlapacze:-) ale i tak chcesz je wywalic wiec jest super:-) wyszysc ładnie fure i porob fajne fotki:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy jakieś oznaczenia klubowe wpadną na auto?

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zmierz jak afroo mowi, ja mam teraz 19x9j et 33 i -45mm a trze dopiero przy komplecie osób i bagażniku załadowanym pod sam dach, także na spokojnie, dystanse jak najbardziej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy jakieś oznaczenia klubowe wpadną na auto?

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Jak z wakacji wrócę to zamówie ramkę na tył, bo z przodu chcę całkowicie wywalić ramkę i zostanie sama tablica.

Najlepiej zmierz jak afroo mowi, ja mam teraz 19x9j et 33 i -45mm a trze dopiero przy komplecie osób i bagażniku załadowanym pod sam dach, także na spokojnie, dystanse jak najbardziej :good:

Ty masz amory 1be + springi -45?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wzór felg ma coś w sobie :-) rzeczywiście auto wygląda teraz zadziorniej :-) dostało fajnego pazura:-) jednie co mi sie nie widzi to chlapacze:-) ale i tak chcesz je wywalic wiec jest super:-) wyszysc ładnie fure i porob fajne fotki:-)

Heh taki jest plan, może już jutro to zdemontuję :) Dzięki Mateusz.

1BV mam

No właśnie czyli masz jeszcze utwardzone, ja mam 1be + pro kit eibacha więc jest bardziej miękko i boje się, że jak siądzie 4 osoby a ja wypchnę koła za bardzo to będzie obcierać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee tam nie dygaj :decayed: , 11 mm na spokojnie wejdzie tak jak Marcin pisał, mam twardziej ale też 1cm niżej, żebyś miał tak jak ja wypchane koła to musiałbyś zastosować 16mm dystans i wtedy miałbyś tak:

be99x2.jpg

najwyżej zrób jak afroo radzi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko fajnie chyba nawet wizualnie ci siadlo. Międzyles odległości do blotnika? Z ciekawości sprawdziłem i porownalem twoje wartości nacisku na os z tymi sprężynami eibacha i z przodu jest 35 kg różnicy, a z tyłu 45 kg różnicy. Ciekaw jestem dokładnego pomiaru . Możesz wrzucić pomiary?

Więc tak, po przejechaniu niecałych 100km

Przód: 64,7cm

Tył: 65,6cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja tez się bardzo ładnie prezentuje na żywo i dobrze wygląda na tych eibachach.. ;-)

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jak u mnie.. Graty nie które leżą w garażu ponad rok czasu.

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam ten problem :( graty leżą i nie ma kiedy składać tego do kupy mimo, że garaż jest i auto tylko prosi się o kolejne mody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie tylko my nie mamy czasu na to.. Tak to już jest ze zawsze na to co najlepsze zawsze mało czasu.

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Panie, felga piękna, gleba jest. Na bogato jedziesz :D
Kiera widzę też wpadła i RNS-E też jest no no :) Graty sztuki

Fifki końcowe zamieniasz na jakieś ultery ? Ja będę dwururkę robił na wiosnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że felga Ci siadła. Niech służy, niech wygląda, ten wzór do b8 tylko powyżej 20" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Panie, felga piękna, gleba jest. Na bogato jedziesz :D

Kiera widzę też wpadła i RNS-E też jest no no :) Graty sztuki

Fifki końcowe zamieniasz na jakieś ultery ? Ja będę dwururkę robił na wiosnę

Dzięki bardzo :)

Tak myślę o jakichś końcowych ale jeszcze się nie zdecydowałem do końca. Zapewne skończy się na znanym i sprawdzonym ulterze :)

Fajnie, że felga Ci siadła. Niech służy, niech wygląda, ten wzór do b8 tylko powyżej 20" :D

Heh no siadło siadło, na wiosnę jeszcze dystans jakiś muszę dać co najmniej ten centymetr na tył :)

Edytowane przez mateusztbg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8/28/2016 o 20:28, mateusztbg napisał:
Dnia 8/28/2016 o 10:57, DaveDaveDave napisał:

no i pojawił się dylemat ms czy skv. MS na własne oczy widziałem, ile kilosów wytrzymał. macie jakiś polecanych sprzedawców allegro? O gumy tylnego dolnego wahacza się nie martwię bo zakładam poliuretany. Więc w mojej kwestii, chodzi tylko o sworznie.

Dnia 8/24/2016 o 14:36, xBladex napisał:

Jedź do dyla i tam ci dobiera aku..nawet masz 10 m z pracy do niego.

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Wiem, znam dobrze Roberta i wstępnie z nim już gadałem, poleca Centre, Varte (podobno to samo co bosh) Exida

Jutro do niego podejdę i spiszę konkretne modele, zobaczymy co najlepsze z tego co ma na miejscu.

Ok Aku kupiony, padło na Varta E44 Silver Dynamic 77AH 780A

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wczoraj odebrałem auto, założony w końcu Eibach Pro-Kit -30 + Amorki sachs 1BE

Póki co zrobione 30km od założenia, więc jeszcze pewnie nie wszystko się ułożyło.

Ogólnie odczucia bardzo pozytywne, auto prowadzi się bardzo pewnie, nie buja nim, jest spora różnica względem 1BA, bałem się, że będzie beton tymczasem jest komfortowo jak na taką felgę (19") Można normalnie jeździć o co mi chodziło.

Kilka zdjęć klepniętych na szybko, muszę jeszcze zdemontować te chlapacze, wypucować i wtedy zrobię lepszą fotorelację :)

 

 

 

 

 

Git majonez :thumbup1:

Edytowane przez hejneken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przetłoczenie poziome na tylnej klapie to jest znak rozpoznawczy S-Line ? Czy S4 lub RS4? Ja mam zwykłą A4 i mam tą klapę taką bidną... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S-line i S4 mialy taka. Podobno z koncowki produkcji 2007 też juz montowali taka nawet w zwyklych wersjach

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...