Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30


mateusztbg

Rekomendowane odpowiedzi


Właśnie to nie ledy, ale efekt bardzo podobny do światła LED 6000k (kolega ma ledy w DRL w B7 i porównywaliśmy)
W Porównaniu z ledami kolegi moje żarówki jedynie trochę słabiej świecą w dzień (moc) jednak barwa praktycznie taka sama.

Kolego a w dzień to w ogóle coś daje światła? :) W sensie czy widać to światło w dzień? Żarówki kosztują grosze ale na zdjęciach wygląda jakby ledwo były widoczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2016 o 10:49, cinkers napisał:
Dnia 25.11.2016 o 00:35, mateusztbg napisał:

Właśnie to nie ledy, ale efekt bardzo podobny do światła LED 6000k (kolega ma ledy w DRL w B7 i porównywaliśmy)

W Porównaniu z ledami kolegi moje żarówki jedynie trochę słabiej świecą w dzień (moc) jednak barwa praktycznie taka sama.

Kolego a w dzień to w ogóle coś daje światła? :) W sensie czy widać to światło w dzień? Żarówki kosztują grosze ale na zdjęciach wygląda jakby ledwo były widoczne :)

Zdjęcia robione telefonem dlatego tak to wygląda. Trochę tego światła dają, porównywalnie ze zwykłymi żarówkami, ale tak jak pisałem ledy w drl kolegi świecą trochę mocniej.

 

Edytowane przez mateusztbg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jakie dywaniki gumowe polecanie do naszych B7?
Do wcześniejszej B5fl kupiłem DYWANIKI GUMOWE PETEX STOPERY  już ponad 4 lata temu i do dziś wyglądają super, nie śmierdziały gumą i coś takiego bym widział właśnie w swojej B7 :)

Dajcie jakieś opinie co tam macie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do siebie kupiłem od kogoś z forum i też jestem zadowolony .. tylko że nie pamiętam nazywy Nicku .. może jest gdzieś w dziale sprzedam ogłoszenie..Tam gdzie sklepy się ogłaszają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2017 o 11:40, mateusztbg napisał:

Pany jakie dywaniki gumowe polecanie do naszych B7?
Do wcześniejszej B5fl kupiłem DYWANIKI GUMOWE PETEX STOPERY  już ponad 4 lata temu i do dziś wyglądają super, nie śmierdziały gumą i coś takiego bym widział właśnie w swojej B7 :)

Dajcie jakieś opinie co tam macie.

Ja również mam te PETEXy. Nie śmierdzą i dobrze przylegają. Po 80tys dywanik kierowcy pod piętą zaczyna się lekko przecierać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak nie znajdę ori w dobrych pieniądzach to zamówię jak do poprzedniczki te Patexy, bo tam do dziś wyglądają bardzo dobrze i nie wycierają się :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje Audi też jest ładniutkie. kolego powiedz jakie żaróweczki wsadziłeś w miejsce DRL aby ładnie kolorek spasował się z xenonem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie te kupowałem: http://allegro.pl/show_item.php?item=6552211569

 

Ma je wielu użytkowników tego forum, całkiem dobrze to wygląda i kolorem w miarę pasuje. Mi nie chciało się bawić z ledami i kasownikami chociaż efekt byłby pewnie wiele lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2017 o 19:09, xBladex napisał:

Mateusz co taka cisza? Już na letnich?

 

A bo czasu ciągle brak :/

Tak auto już od 2 tygodni na letnim setupie, w końcu mogę z radością na nie patrzeć, bo na 17" była lipa straszna.

Układam sobie powoli listę modów na to lato, na pewno pierwsze wpadną dystanse do tych alu19",  jakieś przyciemnienie szyb, pakiet światło drzwi oraz program na te ~200hp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem właśnie pakiet światło drzwi + klamki. No i zamówiłem też całe oświetlenie wnętrza led od tomnika więc już zaczynamy coś działać :decayed:

Edytowane przez mateusztbg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Tak dobrze wyposażone auto a ktoś pożałował na "pakiet światło" :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Norbas napisał:

 Tak dobrze wyposażone auto a ktoś pożałował na "pakiet światło" :thumbdown:

Ano niestety, tak to sobie chłopina skonfigurował w salonie Pl :)
Na szczęście to tani gadżecik i prosty w montażu, obędzie się bez większego rezania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami właśnie nie rozumiem jak ludzie potrafią bezsensownie skonfigurować auto. Np. u mnie s-line wewnętrzny i pełno innych gadżetów a podłokietnika nie ma :facepalm: tzn. jeszcze nie ma bo póki co nie mam czasu, żeby zamontować :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie z mojej wersji wyposażenia jestem całkiem zadowolony :D Brak tylko paru pierdółek które na szczęście można sobie doposażyć w prosty sposób :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie też nie narzekam a wręcz jestem zadowolony bo golasem na pewno nie jest ;) A łokieć wpadnie przy okazji wymiany tunelu na taki bez uchwytu na telefon. Graty już leżą ale czasu brak :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh znam to doskonale :) Planów wiele a czasu brak.

 

Panowie jakimi foliami macie przyciemnione szyby? Myślałem nad "jedynką" na przód i "dwójką" na tył, tylko problem taki, że nawet za takie coś z przodu u nas zabierają dowody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to jakiej folii byś nie wrzucił na przednie szyby to dowód poleci bo fabryka przyciemnia je już do granicy wymaganej przepuszczalności. Aczkolwiek sam się zastanawiam nad ściemą całości :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic, muszę to przemyśleć w takim razie, strasznie się czepiają u nas w ostatnim czasie o to, lecą dowody i spore mandaty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...